Servisný technik - elektrotechnik

Bel Power Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Areál ZTS, 924, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pracovník na danej pozícii je zodpovedný za analýzu, opravu a testovanie výrobkov vyrobených v spoločnosti, ktoré tvorí portfólio spínaných napájacích zdrojov DC/DC a AC/DC.
  • Vykonáva vysokonapäťové testy, zemné testy a zahorovanie výrobkov.
  • Podieľa sa na tvorbe a vytvára testovacie prípravky.
  • Aktívne spolupracuje na riešení zložitých problémov pri opravárenskej činnosti v rámci servisnej skupiny a spolupracuje so senior technikmi a servisným inžinierom.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte na e-mailovú adresu uvedenú nižšie.
Spolu so žiadosťou o zamestnanie pošlite: súhlas o spracovaní, uložení vašich osobných údajov v nasledovnom znení: "Týmto dávam spoločnosti Bel Power Solutions, s.r.o.. súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov po dobu 12 mesiacov v zmysle zákona č. 428/2002 Zb.z. o ochrane osobných údajov."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť analógovej techniky (funkcie základných aktívnych a pasívnych prvkov) a číslicovej techniky.
Osvedčenie elektrotechnik min § 21
Znalosť meracej techniky a metód merania.
Záujem o elektroniku.
Znalosť čítania obvodových schém.
Manuálna zručnosť.
Poznámka: Pozícia je vhodná pre absolventa VŠ elektrotechnického odboru alebo kandidáta s ukončeným SŠ vzdelaním s požadovanou praxou.

Spoločnosť Bel Power Solutions, s.r.o., ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 (pôvodne Melcher, s r.o. a Power-One, s r.o.) sa špecializuje na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov so širokým typovým a výkonovým rozsahom a napájacích modulov (DC-DC, AC-DC a DC-AC meniče) pre uplatnenie v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky. Technológiou, kvalitou ako aj parametrami svojich výrobkov patrí Bel Power Solutions, s.r.o k jedným z top výrobcov napájacích zdrojov na svete. Pre viac informácii: belfuse.com/skrecruiting

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Monika Drmlová
E-mail: poslať životopis
ID: 1511655  Dátum zverejnenia: 10.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou