Operátor logistiky

Bekaert

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
1 190 EUR/mesiacZákladná mzda od 5,06 EUR brutto/hod. Variabilná zložka mzdy (štandard 15%). Príplatok za prostredie nad rámec ZP Prémia za prítomnosť 100 EUR brutto/mes. Kvartálna odmena za prítomnosť (1., 2., 4. štvrťrok 150 EUR, 3. štvrťrok 250 EUR) Priemerná mesačná mzda od 1190 EUR brutto/mes. Množstvo ďalších benefitov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Budeš zvážať všetky opotrebované prievlaky zo všetkých prevádzok v Hlohovci.
Budeš rozvážať vyrobené prievlaky na všetky prevádzky v Hlohovci.
Budeš vykonávať pomocné manipulačné práce: manipulácia s paletami, čistenie prievlakov, vyťahovanie drôtov z prievlakov, čistenie brúsok, vývoz komunálneho odpadu.
Zabezpečíš dovoz pomocných materiálov zo všetkých skladov na multikáre podľa potreby.

​Zamestnaj sa u nás a priveď aj kamaráta a odmena ťa neminie - odmena za odporučenie kandidáta úspešného vo výberovom procese v celkovej hodnote 1000 EUR,
​štandardne po 3 mesiacoch zaškolenia zaručujeme nárast základnej mzdy o 5 % a o ďalších 5 % po naplnení očakávaného štandardu pre danú pozíciu,
​každoročne si môžeš byť istý, že tvoja mzda porastie,
​obed za 0,50 EUR (príspevok zamestnanca),
​mesačný a kvartálny dochádzkový bonus,
​jeden plat navyše v priebehu aktuálneho roka - 13. a 14. plat,
​príspevok do III. dôchodkového piliera,
​pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo kúpu automobilu,
​poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote 120 EUR ročne,
​príspevok na svadbu vo výške 250 EUR,
​príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 250 EUR,
​príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov vo výške 70 EUR na dieťa,
​finančná odmena za odpracované roky od 40 do 500 EUR,
​životné poistenie (24 hodinové poistné krytie).

​Ak máš vyššie ciele, u nás máš možnosť odborného, kariérneho rastu, zamestnancom zabezpečujeme tréningové a rozvojové aktivity,
​organizujeme rôzne športovo-zábavné podujatia pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha,
​ponúkame zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti.​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

​Máš vodičský preukaz – B.
Máš prax s prácou na VZV, platný preukaz výhodou.
Máš organizačné schopnosti, zmysel pre poriadok a systém.
Si ochotný učiť sa.
Si flexibilný.

Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

Viac informácií na www.bekaert.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Valášková
Tel.: +421904161161
E-mail: poslať životopis
ID: 4805603  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 190 EUR/mesiac