Inžinier konštrukcie

Bekaert

Miesto práce
Hlohovec, okres Hlohovec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bekaert ( www.bekaert.com ), je technologickým  lídrom  na svetových trhoch v oblasti transformácii oceľového drôtu a povrchovej úpravy.  Našim cieľom je byť preferovaným dodávateľom našich výrobkov z oceľových drôtov a produktových riešení tak, aby sme prinášali  vyššiu hodnotu pre našich zákazníkov po celom svete . Bekaert ( Euronext Brussels : BEKB ) je globálna spoločnosť s 30 000 zamestnancami po celom svete so sídlom v Belgicku, s ročnými tržbami 4.4 miliardy Eur.

Náplň práce:

  • Vašou hlavnou zodpovednosťou bude zabezpečenie materiálu, dielov a náradia na realizáciu projektov
  • Vašou úlohou bude vykonávanie dohľadu nad časovým plnením realizácie projektu a sledovanie nákladov na projekt
  • Budete poskytovať odborné konzultácie pri riešení problémov so zákazníkom ako aj interne v rámci Inžinieringu (oddelenie designu,…)
  • Budete koordinovať práce zvereného tímu ľudí ako aj externých dodávateľov (efektivita, kvalita odvedených prác,…)
  • Budete zodpovedný za vykonávanie výstupnej kontroly finálného/hotového zariadenia
  • Budete zabezpečovať príslušnú administratívu, najmä spracovanie dochádzky, dodržiavanie pracovno – právnych predpisov, enviromentálne požiadavky, poriadok na pracovisku

Vy rastiete, my rastieme... Spolu lepšie. Spoločnosť Bekaert ponúka príležitosti kontinuálneho vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Požiadavky:

  • Máte stredoškolské/ vysokoškolské vzdelanie - technického smeru

  • Máte prax v danej oblasti v rámci výrobného podniku - podmienkou

  • Vaša znalosť anglického jazyka je na komunikatívnej úrovni - podmienkou

  • Máte znalosť strojárskej technickej dokumentácie - podmienkou

  • Máte skúsenosť s vedením tímu ľudí

  • Ste samostatný, flexibilný a zodpovedný

  • Máte znalosť Auto CAD, SAP – výhodou

Number of years of experience: 1-2 years

Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

Viac informácií na www.bekaert.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Štanglová
Tel.: +421903904759
E-mail: poslať životopis
ID: 3032759  Dátum zverejnenia: 6.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.