Administrátor ľudských zdrojov

Bekaert

Miesto práce
Mierová 2317, okres Hlohovec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vašou náplňou práce bude príprava zmlúv a dohôd, ukončení pracovného pomeru
• Budete nahrávať údaje do systému HUMAN a vytvárať kontá zamestnancov v SAP
• Budete ukladať dokumenty do personálnej zložky zamestnanca
• Vašou úlohou bude zabezpečovať nástup/výstup (nástupný a výstupný list)
• Budete spolupracovať so mzdovou účtovníčkou pri spracovávaní a kontrole dochádzky zamestnancov
• Budete spracovávať a distribuovať stravné lístky
• Budete pripravovať štatistiky: headcount, fluktuácia, In-Out, absenteizmus, manhours, doba určitá a skúšobná doba a iné

Pracovný pomer - na zastupovanie počas materskej dovolenky

• Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
• 13. plat – 14. plat
• Príspevok do III. dôchodkového piliera
• Pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo na kúpu automobilu
• Organizácia rôznych športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha
• Možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít
• Životné poistenie, a iné

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, prosím, prihláste sa online.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

• Máte SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického smeru
• Máte skúsenosti z oblasti personalistiky
• Máte znalosť Zákonníka práce
• Dohovoríte sa v anglickom jazyku – výhodou
• Máte pokročilú znalosť práce s PC - MS Office, Internet
• Máte výborné organizačné schopnosti
• Ste samostatný/á, zodpovedný/á, flexibilný/á

Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

Viac informácií na www.bekaert.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Štanglová
Tel.: +421903904759
E-mail: poslať životopis
ID: 2991198  Dátum zverejnenia: 30.3.2017