SAP špecialista

Bekaert

Miesto práce
Mierová 2317, okres Hlohovec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vašou úlohou bude zabezpečiť efektívne a adekvátne používanie SAP systému
• Budete poskytovať podporu konečným užívateľom
• Budete zodpovedný za analyzovanie problémových situácií
• Budete komunikovať s helpdeskom
• Budete zodpovedný za tvorbu užívateľskej dokumentácie

• Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
• 13. plat – 14. plat
• Príspevok do III. dôchodkového piliera
• Pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo na kúpu automobilu
• Organizácia rôznych športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha
• Možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít
• Životné poistenie, a iné

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím, prihláste sa online.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia výroby, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Máte VŠ vzdelanie II. stupňa technického resp. IT zamerania – vhodné aj pre absolventa
• Máte znalosť systému SAP výhodou
• Máte znalosť MS Excel, Access výhodou
• Dohovoríte sa v anglickom jazyku na komunikatívnej úrovni - podmienkou
• Máte analytické myslenie, systematický prístup
• Ste samostatný, flexibilný, spoľahlivý
• Máte prozákaznícky prístup

Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

Viac informácií na www.bekaert.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2980391  Dátum zverejnenia: 17.5.2017