Majster výroby

Bekaert

Miesto práce
Mierová 2317, okres Hlohovec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
tba

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Dohliada na plynulý a efektívny chod zvereného výrobného úseku
• Monitoruje kľúčové parametre – produktivita, kvalita, údržba a bezpečnosť
• Kontroluje dodržiavanie výrobného plánu
• Riadi a monitoruje prácu podriadených, podporuje ich potenciál
• Zabezpečuje príslušnú administratívu, najmä spracovanie dochádzky a dodržiavanie pracovno – právnych predpisov
• Poskytuje pravidelnú spätnú väzbu
• Aktívne riešení prípadné problémy na zverenom úseku

Požiadavky:

• SŠ / VŠ vzdelanie technického smeru
• Min. 2 roky praxe vo výrobnej spoločnosti
• Skúsenosti s riadením ľudí – podmienkou (riadenie minimálne 7 podriadených)
• Znalosť práce s PC na pokročilej úrovni (Excel, Outlook), SAP - výhodou
• Znalosť anglického jazyka - výhodou
• Poznanie princípov 5S - výhodou
• Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
• Skúsenosti s dávaním spätnej väzby podriadeným
• Samostatnosť, cieľavedomosť, komunikatívnosť, flexibilita a systematický prístup

• zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
• 13. plat – 14. plat
• príspevok do III. dôchodkového piliera
• pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo na kúpu automobilu
• organizácia rôznych športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha
• možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít
• životné poistenie, a iné

V prípade, že vás uvedená ponuka oslovila, zaregistrujte sa prosím v našej databáze uchádzačov, vytvorením profilu a priložením životopisu - použitím odkazu "zaslať spoločnosti životopis".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, Strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

Viac informácií na www.bekaert.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Štanglová
Tel.: +421903904759
E-mail: poslať životopis
ID: 2565839  Dátum zverejnenia: 17.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: tba