Výrobný operátor

Bekaert

Miesto práce
okres Hlohovec
Mzdové podmienky (brutto)
tba

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných zamestnanocv na voľné pracovné pozície výrobných operátorov na Kordy.

Vaša nápln práce

Náplň práce:

  • obsluha skupiny výrobných strojov
  • výkon výrobných operácií súvisiacich s výrobou
  • kontrola kvality výrobkov
  • vedenie výrobných a kontrolných záznamov
  • vykonávanie úloh podľa pokynov nadriadeného

    Požadujeme

    Požiadavky:

  • prax v profesii ťahač drôtu vítaná
  • manuálna zručnosť
  • technické myslenie a vzťah k strojárskej výrobe
  • schopnosť zodpovedne a samostatne konať
  • ochota pracovať na zmeny

    Máte záujem?

    Pokiaľ máte o uvedenú pozíciu záujem zaregistrujte sa do nasej databazy kliknutím na "apply online" (viď nižšie)

    Ponúkame vám

    • prácu v stabilnej, stále sa rozrastajúcej zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
    • dynamický kolektív ľudí, ktorí majú chuť pracovať
    • životné poistenie a poistenie a poistenie trvalých následkov
    • príspevok na 3. pilier doplnkového dôchodkového poistenia
    • individuálne čerpanie sociálneho fondu
    • 13. plat
    • a ešte oveľa viac

  • Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské bez maturity

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

    Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
    Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

    Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

    Viac informácií na www.bekaert.com

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Štanglová
    Tel.: +421903904759
    E-mail: poslať životopis
    ID: 1916487  Dátum zverejnenia: 28.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: tba