Projektový inžinier

Bekaert

Miesto práce
okres Hlohovec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
tba

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša nápln práce

  • Podieľa sa na prípravnej fáze projektu a na špecifikácii projektu – koordinuje jednotlivé projektantské činnosti
  • Plánuje jednotlivé činnosti a zdroje projektu
  • Kontroluje dodržiavanie časového harmonogramu projektu a stanoveného rozpočtu
  • Aktívne reaguje na zmeny projektu
  • Riadi, koordinuje a motivuje členov projektového tímu
  • Riadi spúšťanie a odovzdávanie nových a rekonštruovaných zariadení do prevádzky
  • Pripravuje analýzy a reporty, realizuje hodnotenie projektu a jeho jednotlivých krokov – pravidelný reporting smerom k nadriadeným a zákazníkovi

Požadujeme

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie technického alebo strojárskeho zamerania
  • Prax z prostredia výrobnej nadnárodnej spoločnosti - výhodou
  • Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni - podmienkou
  • Silné technické a analytické myslenie
  • Dôslednosť, samostatnosť, inovatívnosť, flexibilita, schopnosť rýchlo sa učiť
  • Proaktívny prístup a vysoké pracovné nasadenie
  • Znalosť práce v systéme AutoCAD, SAP - výhodou
  • Znalosť práce na PC (Internet, Microsoft Office, a pod.)

Máte záujem?

Pokiaľ máte záujem o túto pozíciu, pošlite nám svoj životopis jedným z týchto spôsobov:

  • uchádzajte sa online kliknutím na „Apply online“ (preferovaná forma);
  • mailom na [email protected];
  • poštou na adresu Bekaert Hlohovec, a.s., Mierová 2317, 920 28 Hlohovec.

Ponúkame vám

  • práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti a vo výbornom tíme ľudí
  • tréningy a školenia
  • možnosť profesionálneho a odborného rastu
  • ročný základný plat vyplácaný v celkovej výške 13-násobku mesačného platu
  • životné poistenie a poistenie trvalých následkov po úraze
  • príspevok na 3. pilier doplnkového dôchodkového poistenie
  • finančná podpora pôžičiek
  • odmena za odpracované roky (prvé výročie je už po 2 odpracovaných rokoch)
  • individuálne čerpanie sociálneho fondu

Požiadavky na zamestnanca

Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

Viac informácií na www.bekaert.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Štanglová
Tel.: +421903904759
E-mail: poslať životopis
ID: 1864902  Dátum zverejnenia: 11.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: tba