Technik pre Environment

Bekaert

Miesto práce
Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
tba

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša nápln práce

  • Zabezpečovanie činnosti v oblasti odpadového hospodárstva;
  • Zabezpečovanie činnosti z oblasti ochrany prírody a krajiny, odpadov z obalov;
  • Zabezpečovanie činnosti týkajúce sa nakladania s kovovým odpadom;
  • Riešenie havarijných situácií, analýza príčin a príprava návrhov opatrení pre zamedzenie havárií v budúcnosti;
  • Zabezpečovanie školení z oblasti ŽP;
  • Vyhodnocovanie aktuálneho stavu a reporting o environmentálnych otázkach;
  • Sledovanie zmien legislatívy;
  • Tvorba a aktualizácia interných smerníc ŽP;
  • Implementácia zákona o chemických látkach do praxe;
  • Udržiavanie a zlepšovanie systému environmentálneho manažérstva podľa ISO 14001, vykonávanie environmentálnych auditov;

Požadujeme

  • VŠ (technické zameranie, chémia, environmentálne inžinierstvo);
  • Anglický jazyk – komunikačná úroveň;
  • Počítačové znalosti na veľmi dobrej úrovni;
  • Legislatívne znalosti (Vodné hospodárstvo, Odpadové hospodárstvo, Ovzdušie, Chemický zákon (REACH));
  • Skúsenosti so systémom ISO 14001 a interných auditov environmentu - vítané;
  • Prax na obdobnej pozícií je výhodou.

Máte záujem?

Pokiaľ máte záujem o túto pozíciu, uchádzajte sa online a priložte svoj životopis a motivačný list v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Ponúkame vám

  • Istotu platu a zamestnania
  • Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti a v mladom tíme ľudí
  • Možnosť profesionálneho a odborného rastu
  • Tréningy a školenia
  • Zaujímavý sociálny program,13. plat, príspevok na DDP...
  • Pozícia sa otvára na dobu určitú - zastupovanie počas materskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

Viac informácií na www.bekaert.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Štanglová
Tel.: +421903904759
E-mail: poslať životopis
ID: 1811913  Dátum zverejnenia: 24.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: tba