Prevádzkový elektrikár

Bekaert

Miesto práce
okres Hlohovec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
tba

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša nápln práce

  • Elektrotechnická údržba výrobných liniek a zariadení
  • Preventívna údržba strojov
  • Monitorovanie porúch a odstraňovanie problémov

Požadujeme

  • Vzdelanie elektrotechnického smeru
  • Platná vyhláška č. 718/2002, §22 – podmienka, §23 - výhodou
  • Schopnosť čítať elektrotechnickú dokumentáciu - podmienkou
  • Prax v oblasti elektrotechnickej údržbe
  • Práca s PC (Excel, Word, Outlook)
  • Znalosť mechaniky, hydrauliky, pneumatiky - výhodou
  • Znalosť anglického jazyka - výhodou
  • Schopnosť rýchlo a zodpovedne konať
  • Flexibilita - pravdepodobnosť práce na zmeny

Máte záujem?

Pokiaľ máte záujem o túto pozíciu, pošlite nám svoj životopis jedným z týchto spôsobov:
  • uchádzajte sa online kliknutím na „Apply online“;
  • mailom na [email protected];
  • poštou na adresu Bekaert Hlohovec, a.s., Mierová 2317, 920 28 Hlohovec.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem. Na osobný pohovor budú telefonicky pozvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Ponúkame vám

  • zázemie stabilnej, rastúcej, zahraničnej spoločnosti
  • príjemný pracovný kolektív
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, profesijného a odborného rastu
  • 13. a 14. plat
  • príspevok na 3.pilier DDS
  • výhody sociálneho programu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

Viac informácií na www.bekaert.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Štanglová
Tel.: +421903904759
E-mail: poslať životopis
ID: 1716422  Dátum zverejnenia: 16.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: tba