Asistent predaja, predavač

BEJOUCHKA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava - Polus, Aupark, Michalská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Od našich zamestnancov požadujeme vysoké pracovné nasadenie, dosahovanie stanovených cieľov, neustále zlepšovanie pracovných výkonov, dodržiavanie štandardov predaja, v prípade potreby prácu nadčas.

práca v exkluzívnom prostredí svetovej značky
zamestnanecké zľavy
možnosť rekreácie vo firemnom zariadení
firemné šperky
prémie a mimoriadne odmeny podľa individuálneho výkonu

SWAROVSKI patrí medzi luxusné značky na Slovensku i na celom svete. Vyznačujeme sa presným spôsobom obsluhy a pomoci klientovi, štýlom osobnej úpravy, obliekania sa a dekorácie predajní.
Na tieto účely spoločnosť vykonáva adaptačný proces nového pracovníka a neskôr pravidelné tréningy.
Reagovať budeme len na relevantné žiadosti - fotografia uchádzača je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Ste zameraný na výsledok? Máte radi výzvy? Chcete na sebe pracovať a predaj beriete ako dobrodružstvo? Neváhajte a pošlite nám svoj životopis!

Sme stabilná rodinná firma spolupracujúca so silnou nadnárodnou spoločnosťou z oblasti módneho priemyslu, operujúca na trhu 16 rokov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1906153  Dátum zverejnenia: 24.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda + prémie