Accountant/Controller

Beiersdorf Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Riznerova 5, 811 01 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov a vedenie účtovníctva v spolupráci so zahraničným outsorcovaným finančným oddelením
- zodpovednosť za celkovú správnosť účtovníctva v súlade s požiadavkami platných lokálnych zákonov a predpisov ako i medzinárodných štandardov
- controlling a reporting pre materskú spoločnosť a interné účely
- analytická podpora pre ostatné oddelenia spoločnosti
- spolupráca na ročnej závierke
- kontrola, predkontácia došlých tuzemských a zahraničných faktúr a ich evidencia
- účtovanie pokladní a cenín
- kontrola a vyúčtovanie drobných výdajov, vyúčtovanie cestovných príkazov, účtovanie bankových výpisov, kontrola odpisov
- kontakt s externými úradmi a tretími stranami
- sledovanie súvisiacej legislatívy a návrhy potrebných zmien na implementáciu do súčasného stavu

Práca v stredne veľkej stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovníctvo

- skúsenosti s vedením komplexnej účtovnej agendy
- skúsenosti so spracovaním ročnej účtovnej závierky
- znalosť DPH, DPPO problematiky
- užívateľská znalosť MS office
- znalosť programu SAP výhodou
- komunikačné a organizačné schopnosti
- vodičský preukaz sk.B výhodou

Beiersdorf - kozmetická spoločnosť. Medzinárodný líder pôsobiaci v oblasti kozmetických prípravkov. Výrobca a predajca značiek Nivea, Labello, Eucerin, Hansaplast...
Beiersdorf Slovakia, s.r.o. je jednou z vyše 150 medzinárodných pobočiek kozmetickej spoločnosti Beiersdorf AG so sídlom v nemeckom Hamburgu.
NIVEA, jedna zo značiek spoločnosti Beiersdorf, je svetovou jednotkou medzi značkami kozmetickej starostlivosti*. Ďalšie mená, ktoré patria do jej úspešného medzinárodného značkového portfólia, sú Eucerin, La Prairie, Labello, Hansaplast, Coppertone, CHANTECAILLE.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1241555  Dátum zverejnenia: 5.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou