SIX Franšízový Partner (M/Ž)

beeline Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Laurinská 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Beeline ponúka:

Silnú značku
-Dlhoročnú prax v maloobchodnom predaji a overenú maloobchodnú koncepciu
-Nízke investície našich partnerov
-Centrálne riadený výkon obchodovania a marketingu
-Nízke zásobovacie riziko
-Častá podpora a hodnotenie denného obchodu
-Rozsiahle počiatočné školenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vaša kvalifikácia:

-Skúsenosť s manažmentom, najlepšie v maloobchode alebo gastronómii
-Schopnosť samostatnej práce
-Chápanie obchodných procesov, podnikateľský duch a orientácia na zákazníka
-Pokročilá znalosť balíka MS Office
-Vstupný poplatok 5.000 €
-Potrebná je záloha za nájom a tovar

Máte záujem stať sa franšízovým partnerom? Mali by sme sa navzájom spoznať!
Viac sa dozviete, keď navštívite www.beeline-group.com/en/franchise. Prihlásiť sa môžete aj prostredníctvom pošty.

Vitaj v beeline!

Našou víziou je ponúkať trendové módne doplnky za skvelé ceny. Vízia, ktorú úspešne realizujeme od roku 1990. S našimi silnými značkami SIX, I AM, TOSH a ďalšími produktmi bez označenia, ako aj so súkromnými značkami sme zastúpení na 24.200 predajných miestach v 22 krajinách sveta. To robí zo spoločnosti beeline jedného z najväčších medzinárodných dodávateľov módnych šperkov a módnych doplnkov. 3.200 zamestnancov sa stará o to, aby sa k nim pridávali stále nové krajiny a nové predajné plochy. A tiež o to, aby sa ponuka módnych výrobkov neustále rozširovala.

Predovšetkých však úspech. Neustále rastieme. Chceš byť pri tom?

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3124680  Dátum zverejnenia: 7.7.2017