Aranžér/-ka módnej bižutérie: Nitra ca 18hod/týždeň

beeline Slovakia s. r. o.

okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť o naše predajné plochy a náš tovar u maloobchodných partnerov v Nitre, prípadne aj v okolí (Komárno, Levice, Nové Zamky, Šaľa, Zlaté Moravce)
• Dekorácie stojanov a doplňovanie tovaru-šperkov podľa daných konceptov
• Sledovanie skladu zásob, preceňovanie tovaru, inventúry
• Vybavovanie súvisiace administrativy, reporting
• Aktívna komunikácia a spolupráca v rámci tímu

Ponúkame zapálenú pracovnú atmosféru plnú otvorenosti a dôvery, taktiež aj príležitosť rozvíjať sa v dynamickej a rastúcej firme.

• Zľava na firemné produkty
• Flexibilný pracovný čas (zmeny možné pevne nastaviť podľa Vašich časových možností)
• Možnosť kariérneho rastu v neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

• Predchádzajúce praktické skúsenosti vo vizuálnom merchandisingu alebo maloobchode výhodou
• Kladný vzťah k móde, doplnkom a farbám
• Samostatnosť, zameranie na detail
• Pružnosť, ústretovosť, trpezlivosť a nadšenie
• Vlastný automobil s havarijným poistením výhodou

Pravidelný prístup na internet je podmienkou.

APLIKACE PROSTRIEDNICTVOM WEBOVEJ STRANKY:

Vitaj v beeline!

Našou víziou je ponúkať trendové módne doplnky za skvelé ceny. Vízia, ktorú úspešne realizujeme od roku 1990. S našimi silnými značkami SIX, I AM, TOSH a ďalšími produktmi bez označenia, ako aj so súkromnými značkami sme zastúpení na 24.200 predajných miestach v 22 krajinách sveta. To robí zo spoločnosti beeline jedného z najväčších medzinárodných dodávateľov módnych šperkov a módnych doplnkov. 3.200 zamestnancov sa stará o to, aby sa k nim pridávali stále nové krajiny a nové predajné plochy. A tiež o to, aby sa ponuka módnych výrobkov neustále rozširovala.

Predovšetkých však úspech. Neustále rastieme. Chceš byť pri tom?

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3021440  Dátum zverejnenia: 19.4.2017