Aranžér/-ka módnej bižutérie: Bratislava, cca 10hod/týždeň

beeline Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť o naše predajné plochy a náš tovar u maloobchodných partnerov
• Dekorácie stojanov a doplňovanie tovaru-šperkov podľa daných konceptov
• Sledovanie skladu zásob, preceňovanie tovaru, inventúry
• Vybavovanie súvisiace administrativy, reporting
• Aktívna komunikácia a spolupráca v rámci tímu

Ponúkame zapálenú pracovnú atmosféru plnú otvorenosti a dôvery, taktiež aj príležitosť rozvíjať sa v dynamickej a rastúcej firme a dalej:
• Zľavu na firemné produkty
• Flexibilný pracovný čas (zmeny možné pevne nastaviť podľa Tvojich časových možností)
• Možnosť kariérneho rastu v neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti

Ponúkame zapálenú pracovnú atmosféru plnú otvorenosti a dôvery, taktiež aj príležitosť rozvíjať sa v dynamickej a rastúcej firme.

• Zľava na firemné produkty
• Flexibilný pracovný čas (zmeny možné pevne nastaviť podľa Vašich časových možností)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

• Predchádzajúce praktické skúsenosti vo vizuálnom merchandisingu alebo maloobchode výhodou
• Kladný vzťah k móde, doplnkom a farbám
• Samostatnosť, zameranie na detail
• Pružnosť, ústretovosť, trpezlivosť a nadšenie

Pravidelný prístup na internet je podmienkou.

APLIKACE PROSTRIEDNICTVOM WEBOVEJ STRANKY:

Vitaj v beeline!

Našou víziou je ponúkať trendové módne doplnky za skvelé ceny. Vízia, ktorú úspešne realizujeme od roku 1990. S našimi silnými značkami SIX, I AM, TOSH a ďalšími produktmi bez označenia, ako aj so súkromnými značkami sme zastúpení na 24.200 predajných miestach v 22 krajinách sveta. To robí zo spoločnosti beeline jedného z najväčších medzinárodných dodávateľov módnych šperkov a módnych doplnkov. 3.200 zamestnancov sa stará o to, aby sa k nim pridávali stále nové krajiny a nové predajné plochy. A tiež o to, aby sa ponuka módnych výrobkov neustále rozširovala.

Predovšetkých však úspech. Neustále rastieme. Chceš byť pri tom?

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2969083  Dátum zverejnenia: 9.3.2017