Store Manager/ Vedúci/a predajne bižutérie do Avionu v Bratislave

beeline Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Rozvoj a riadenie zamestnancov v predajni
• Zodpovednosť za všetky aktivity na predajni
• Dosahovanie predajných cieľov a dodržiavanie rozpočtu
• Zodpovednosť za image značky
• Poskytovanie služieb podľa štandardu spoločnosti
• Zaistenie servisu k zákazníkovi a jeho potrebám
• Zaistenie dekorácii stojanov
• Obsluha pokladne
• Inventúry

Ponúkame zapálenú pracovnú atmosféru plnú otvorenosti a dôvery, ako i príležitosť rozvíjať sa v dynamicky a rastúcej firme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Zástupce Vedúci/a predajne,Vedúci/a predajne

• SŠ vzdelanie
• Skúsenosti s predajom
• Skúsenosti s riadením a rozvojom zamestnancov
• Komunikatívna angličtina
• Záujem o mόdu a doplnky
• Ochota pracovať na zmeny
• Príjemné vystupovanie
• Schopnosť práce v tíme

Si dobrý tímový hráč, dokážeš pracovať z vlastnej iniciatívy a samostatne? Si flexibilný, trpezlivý a nadšený?

Vitaj v beeline!

Našou víziou je ponúkať trendové módne doplnky za skvelé ceny. Vízia, ktorú úspešne realizujeme od roku 1990. S našimi silnými značkami SIX, I AM, TOSH a ďalšími produktmi bez označenia, ako aj so súkromnými značkami sme zastúpení na 24.200 predajných miestach v 22 krajinách sveta. To robí zo spoločnosti beeline jedného z najväčších medzinárodných dodávateľov módnych šperkov a módnych doplnkov. 3.200 zamestnancov sa stará o to, aby sa k nim pridávali stále nové krajiny a nové predajné plochy. A tiež o to, aby sa ponuka módnych výrobkov neustále rozširovala.

Predovšetkých však úspech. Neustále rastieme. Chceš byť pri tom?

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2247939  Dátum zverejnenia: 30.9.2016