Grafik a technický operátor výroby reklamy

BEEL, RNDr. Branislav Lipták

Miesto práce
Ul. 1. mája 1264/9, Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 200 EUR/mesiacosobné odmeny, výkonnostné odmeny, stabilizačné príplatky, príplatky na stravu, dochádzku, preplatenie dovolenky, PN a OČR i na živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

grafik, ovládanie výrobných zariadení pre reklamu, operátor tlače, komunikácia so zákazníkom

práca v zabehnutej firme, možnosť sebarealizácie, príjemný kolektív, možnosť profesionálneho, osobného a platového rastu, možnosť podieľať sa na inováciách v technológiách a organizácii práce

Ak chcete pracovať ako grafik v reklame, ovládať výrobné zariadenia, naučiť sa ako veci fungujú a byť pritom keď vzniká to, čo nás všetkých obklopuje - reklama - tak je to miesto pre vás. Od požiadavky od zákazníka, cez nápad, návrh až po vytlačenie bilbordu, polepov na auto, potlač trička, leták, logo, vizitku či pečiatku a ešte veľa ďalšieho.
Nielen vymyslieť, ale vymyslieť dobre a aj zrealizovať. Nápad + technológie + šikovnosť sa prejavia v hmatateľnom výsledku.
Firma funguje 31 rokov, od roku 1992.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

reklama, grafika, technické školy, umelecké školy, ale i iné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Adobe Illustrator - Mierne pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Corel PHOTO-PAINT - Základy
Adobe InDesign - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

prax výhodou

Jedná so prácu pri počítači a pri obsluhe výrobných zariadení (tlačiareň, gravírka, ploter a pod.) a občasnú pomoc pri realizácii objednávok. Hlavná práca je grafické spracovanie požiadavok zákazníkov - logo, tlačoviny, polepy, potlače, gravír a pod. Práca vyžaduje dobré ovládanie počítača a schopnosť pracovať v grafických programoch.

Reklamná agentúra a výroba reklamy. Dodávame komplexnú reklamu tlačové nosiče, reklamné predmety, označenia prevádzok, polepy automobilov a veľa ďalšieho.
ID: 3142867  Dátum zverejnenia: 2.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac