Masérka do masážneho centra Ayurasan massages & relax

BeautyPro s.r.o.

Šancová 108, 821 01 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
podľa počtu odpracovaných masáži (500-1200eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na dlhodobú spoluprácu masérku na živnosť alebo na dohodu do nášho masážneho centra Ayurasan massages & relax - www.ayurasan.sk
Flexibilná pracovná doba vhodná aj popri zamestnaní.

Nástup ihneď.

Možnosť využívania služieb salónu za zvýhodnených podmienok.
Príjemné pracovné prostredie s dobrým kolektívom.
Obľúbené masážne-relaxačné centrum v širšom centre Bratislavy s veľkou klientelou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie.
Platný masérsky certifikát.

Obľúbené masážno-relaxačné centrum s dlhoročnou históriou v širšom centre Bratislavy.

www.ayurasan.sk
ID: 2595836  Dátum zverejnenia: 6.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa počtu odpracovaných masáži (500-1200eur)