Obchodný zástupca - predaj profesionálnej kozmetiky pre región Západné Slovensko

BeautyFeel s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste zodpovedný, proaktívny a samostatný človek so zmyslom pre obchod a oslovuje Vás práca v oblasti predaja profesionálnej kozmetiky a starostlivosti o zákazníka na pozícii obchodný zástupca, kontaktujte nás.
Obsadzovaný región: Západné Slovensko

Vašou náplňou práce bude vo zverenom regióne najmä:
- predaj modernej profesionálnej kozmetiky (trhovo pozicionované značky, vrátane novej značky profesionálnej kozmetiky vstupujúcej na slovenský trh) s cieľom dosiahnutia stanoveného plánu predaja,
- aktívne vyhľadávanie nových klientov, príležitostí predaja a vybudovanie siete spolupracujúcich salónov,
- komplexná profesionálna starostlivosť o existujúcich klientov spoločnosti a aktívne pravidelné osobné návštevy klientov v rámci zvereného regiónu (časté cestovanie),
- aktivity v oblasti podpory predaja a distribúcie tovaru,
- pravidelný reporting realizovaných aktivít.

Viac informácií o produktoch spoločnosti nájdete na:

Práca vyžaduje cestovanie - návštevy klientov vo zverenom regióne.

Ponúkame prácu v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti, v mladom kolektíve, s možnosťou odborného rastu a rozvoja, štandardné zamestnanecké benefity.

Pokiaľ máte záujem o aktívny obchod a spĺňate nami zadané požiadavky, zašlite nám Váš profesný životopis a motivačný list s odôvodnením Vášho záujmu o pozíciu a súhlas so spracovaním osobných údajov na adresu:
[email protected]

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorých zaradíme do ďalšieho kola výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- poznanie činnosti obchodného zástupcu a prax v oblasti predaja ako obchodný zástupca min. 2 roky nevyhnutná,
- prax a znalosti v oblasti predaja profesionálnej kozmetiky alebo medicínskych produktov výhodou,
- aktívny vodič (VP skup. B),
- proaktivita a samostatnosť, zodpovednosť, dôveryhodnosť,
- obchodné zručnosti, výborné komunikačné zručnosti, diplomacia a takt pri rokovaní so zákazníkom, empatia,
- schopnosť zachytiť a rozvíjať obchodnú príležitosť,
- záujem o prácu v predaji a zameranie na výsledky,
- ochota cestovať a dobrá schopnosť orientácie

BeautyFeel je obchodná spoločnosť a výhradný distribútor predovšetkým značiek HiGeen a minus417, ARKANA a iných v Slovenskej a Českej republike.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2199182  Dátum zverejnenia: 15.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou