Obchodní zástupce pro oblast východní Slovensko (Košický a Prešovský kraj)

Beauty Cosmetic, s.r.o.

Místo práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• péče o stávající klientelu
• aktivní vyhledávání nových kadeřnických salónů
• budování vztahů s klíčovými klienty
• účast na školeních, show a výstavách
• reporting a vedení obchodní agendy

Zaměstnanecké výhody, benefity

nabízíme velmi zajímavou práci u společnosti s dvacetiletou historií a silnou pozicí na českém trhu v oblasti profesionální vlasové kosmetiky, kosmetického a kadeřnického nábytku a vzdělávacích programů pro salony. Součástí práce je silné zázemí firmy, celková podpora a příjemný kolektiv.

Informace o náboru

Chcete-li proniknout do světa krásy a módy spolu s námi, přihlaste se do výběrového řízení zasláním svého životopisu spolu s průvodním dopisem na email [email protected]. Uzávěrka výběrového řízení 11. 12. 2015. Bližší informace o firmě najdete na www.beautyservis.cz.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• obchodní talent se zaměřením na zákazníka
• výhodou je orientace v oblasti vlasové kosmetiky
• schopnost dosahovat stanovených cílů
• komunikativní, příjemné vystupování, odpovědnost
• časová flexibilita
• praxe na pozici obchodního zástupce výhodou
• vlastní automobil

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost s dvacetiletou historií a silnou pozicí na českém a slovenském trhu v oblasti profesionální vlasové kosmetiky, kosmetického a kadeřnického nábytku a vzdělávacích programů pro salony.
ID: 2339206  Dátum zverejnenia: 24.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dle dohody