Obchodný zástupca / reprezentant pre predaj kaderníckeho tovaru

Beauty Clinic, s.r.o.

Žilina alebo Nitra alebo Košice, Žilinský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
700 - 1500 EUR/mesiac, pevná mzda + provízia z predaja tovaru a služieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelné navštevovanie zákazníkov firemným automobilom v lokalite kde bývate ( Žilinský alebo Košický alebo Nitriansky kraj ). Ponuka tovaru zákazníkom, predaj tovaru, komunikácia, objednávky, telefonovanie, priamy kontakt, týždenné reportovanie na vedenie. Lokalita Žilinský kraj alebo Košický kraj alebo Nitriansky kraj.

Samostatná práca s bezkonkurenčnými výrobkami. Zázemie jednej z najväčších spoločností v obore, profesionálny prístup, zaškolenie, firemný automobil, ( súkromný automobil výhodou ), firemný telefón. Exkluzívny veľkoobchod v Bratislave. Možnosť vysokého zárobku prostredníctvom provízie.

Svoj životopis najlepšie s fotografiou posielajte na : [email protected].
Pozvaní budú len uchádzači s minimálne 2 ročnou praxou v obore s bydliskom v požadovanom okrese a príslušnými skúsenosťami .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, predaj

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca alebo predajca alebo reprezentant

Počet rokov praxe

2

Podmienkou prijatia je bydlisko v Žilinskom, Košickom alebo Nitrianskom okrese !
Očakávame dobrý vzhľad uchádzača, príjemné vystupovanie, komunikatívny typ, schopnosť samostatnej práce, nekonfliktný typ, lojálnosť voči firme, zodpovednosť, serióznosť a najazdených min. 25.000 km. Váš súkromný automobil výhodou .

Exkluzívny salón v širšom centre mesta Bratislava so súkromným parkovaním ponúkajúci služby v oblasti : kozmetiky, kaderníctva, masáži, formovania tela atď

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1792800  Dátum zverejnenia: 6.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1500 EUR/mesiac, pevná mzda + provízia z predaja tovaru a služieb