Masérka vyučená v obore s praxou v Bratislave

Beauty Clinic, s.r.o.

Miesto práce
Záhradnícka 46, 821 08, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
700 - 850 EUR/mesiac, pevná mzda + provízia z predaja tovaru a služieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

... práca v salóne krásy, znalosť práce so základnými masážami , celulitídne ošetrenia, zručnosť v obsluhe strojov a prístrojov, skúsenosť s predajom produktov
Ponuka nie je vhodná pre osoby pracujúce mimo ponúkanej pozície.

Práca v príjemnom prostredí a v profesionálnom kolektíve. Exkluzívny salón v Bratislave. Možnosť vysokého zárobku prostredníctvom provízie.

Svoj životopis aj s fotografiou posielajte na : [email protected]. Pozvaní budú len uchádzači s praxou v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

podmienka : vyučený v odbore

Prax na pozícii/v oblasti

práca v salone

Počet rokov praxe

3

Komunikatívny typ, vzhľad, príjemné vystupovanie, nekonfliktný typ, lojálnosť voči firme, zodpovednosť, serióznosť, vyučený a atuálne pracujúci v odbore

Exkluzívny salón v širšom centre mesta Bratislava so súkromným parkovaním ponúkajúci služby v oblasti : kozmetiky, kaderníctva, masáži, formovania tela atď

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1448066  Dátum zverejnenia: 13.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 850 EUR/mesiac, pevná mzda + provízia z predaja tovaru a služieb