Advokátsky koncipient / Junior Associate

BEATOW PARTNERS s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava právnych analýz, stanovísk a vyjadrení v nemeckom, anglickom alebo slovenskom jazyku,
• príprava, resp. posudzovanie zmlúv a iných právnych dokumentov v nemeckom, anglickom alebo slovenskom jazyku,
• právny servis súvisiaci so zakladaním obchodných spoločností a zmenami v obchodných spoločnostiach,
• účasť na právnych auditoch (legal due diligence),
• príprava rôznych podaní adresovaných štátnym orgánom,
• hlavné oblasti zamerania: právo obchodných spoločností, obchodné právo, nehnuteľnosti a development, ochrana hospodárskej súťaže, pracovné právo, bankové a finančné právo

• príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch pre významné zahraničné spoločnosti,
• práca v mladom dynamickom kolektíve,
• možnosť profesného rastu.

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis v nemeckom, anglickom a slovenskom jazyku prostredníctvom e-mailu na adresu: [email protected], alebo poštou na adresu BEATOW PARTNERS s. r. o., Panenská 23, 811 03 Bratislava, do rúk: Mária Nedobová.
Termín nástupu je v rozmedzí od 01. 04. 2016 až 01. 07. 2016.

INFORMÁCIA PREVÁDZKOVATEĽA

podľa § 15 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov
a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v platnom znení
(ďalej len „Zákon o ochrane osobných údajov“)

Identifikačné údaje prevádzkovateľa

advokátska kancelária
so sídlom Panenská 23, 811 03 Bratislava, Slovenská republika
spoločnosť s ručením obmedzeným zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 66108/B
IČO 36 868 841

(ďalej len „BEATOW PARTNERS“)

Spoločnosť BEATOW PARTNERS s. r. o. je prevádzkovateľom informačného systému, v ktorom sú spracúvané osobné údaje uchádzačov o zamestnanie v prípade ich záujmu o prácu v BEATOW PARTNERS s. r. o.

Účel spracúvania osobných údajov

Účel spracúvania osobných údajov je plánovanie a uskutočnenie výberového konania na obsadenie pracovných pozícií v spoločnosti BEATOW PARTNERS.

Zoznam osobných údajov

Spoločnosť BEATOW PARTNERS spracúva osobné údaje uchádzačov o zamestnanie v rozsahu životopisu, motivačného listu, ako aj akýchkoľvek ďalších dokumentov súvisiacich so žiadosťou o zamestnanie poskytnutých uchádzačom.

Poučenie o dobrovoľnosti poskytnutia osobných údajov

Osobné údaje poskytuje uchádzač o zamestnanie na vyššie vymedzený účel spoločnosti BEATOW PARTNERS dobrovoľne a spoločnosť BEATOW PARTNERS ich na tento účel spracúva bez súhlasu dotknutej osoby podľa § 10 ods. 3 písm. b) Zákona o ochrane osobných údajov v predzmluvných vzťahoch s uchádzačom o zamestnanie, ktoré sa uskutočňujú na základe žiadosti uchádzača o zamestnanie.

Poučenie o právach dotknutej osoby

Uchádzač o zamestnanie je podľa § 28 Zákona o ochrane osobných údajov ako dotknutá osoba oprávnený na základe písomnej žiadosti od spoločnosti BEATOW PARTNERS ako prevádzkovateľa vyžadovať najmä:

• potvrdenie, či sú alebo nie sú jeho osobné údaje spracúvané,

• vo všeobecne zrozumiteľnej forme informácie o spracúvaní svojich osobných údajov v informačnom systéme spoločnosti BEATOW PARTNERS ako prevádzkovateľa,

• opravu alebo likvidáciu nesprávnych, neúplných alebo neaktuálnych osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania,

• vo všeobecne zrozumiteľnej forme zoznam osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania,

• likvidáciu svojich osobných údajov, ktorých účel spracúvania sa skončil,

• likvidáciu svojich osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania, ak došlo k porušeniu zákona.

Ďalšie informácie

Spoločnosť BEATOW PARTNERS uchováva osobné údaje týkajúce sa uchádzača o zamestnanie v databáze uchádzačov o zamestnanie po dobu troch (3) rokov odo dňa obdržania osobných údajov od uchádzača o zamestnanie.

Oprávnenie získavať osobné údaje v mene spoločnosti BEATOW PARTNERS ako prevádzkovateľa vyplýva oprávneným osobám z pracovnoprávnych predpisov (najmä nie však iba zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce, v platnom znení).

Osobné údaje uchádzača o zamestnanie spoločnosť BEATOW PARTNERS nezverejňuje.

Osobné údaje uchádzača o zamestnanie nebudú poskytnuté tretím stranám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vysokoškolské vzdelanie v odbore právo získané v Slovenskej republike (ďalšie právnické vzdelanie získané v zahraničí je výhodou),
• dôslednosť, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť,
• schopnosť tímovej práce, proaktívny prístup k práci, flexibilita,
• vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresovým situáciám,
• schopnosť rýchlej orientácie v problematike,
• spoľahlivosť, lojálnosť, diskrétnosť,
• výborná znalosť nemeckého a anglického jazyka slovom aj písmom (vrátane právnej terminológie),
• dobré komunikačné schopnosti,
• záujem o trvalý profesný rast,
• prax v poprednej slovenskej alebo medzinárodnej advokátskej kancelárii je výhodou

BEATOW PARTNERS s. r. o. je slovenskou advokátskou kanceláriou so sídlom v Bratislave, ktorá poskytuje komplexné právne poradenstvo prevažne pre zahraničné spoločnosti. Kancelária spolupracuje s významnými medzinárodnými advokátskymi kanceláriami a je členom medzinárodnej siete právnych firiem Meritas (www.meritas.org). Podrobnosti na: www.beatow.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1507565  Dátum zverejnenia: 29.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody