Kuchár - Grilmajster

BeAbout

Miesto práce
Prešernova 4, 81102, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1200 EUR netto / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladáme kuchára, ktorý vie pracovať s mäsom a je šikovný na grile.
Náplňou práce je príprava čerstvých hamburgerov. Od spracovania mäsa až po samotné grilovanie, ktoré je hlavnou náplňou práce.

Okrem prípravy jedál z jedálneho lístku bude náplňou práce starostlivosť o suroviny a skladové zásoby, spolupráca s kolegami a ich vedenie.

Stabilná práca v populárnej reštaurácii, možnosť dlhodobej spolupráce, karierneho a platového rastu.
Práca v príjemnom prostredí, s priatelským kolektívom

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis a my Vás budeme kontaktovať aby sme si dohodli termín pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

3

Naša hlavná požiadavka je pracovitosť a schopnosť zvládať stres a veľký objem práce.
Dôležitá je tiež schopnosť dodržiavať stanovené pokyny a spolupracovať v tíme.
Veľmi si ceníme ambíciu neustále sa zlepšovať, zodpovednosť, dochvilnosť a úprimnosť.

Reštaurácia BeAbout sa špecializuje na prípravu čerstvých hamburgerov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2541445  Dátum zverejnenia: 1.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1200 EUR netto / mesiac