Účtovník / účtovníčka

BE-SOFT a.s.

Miesto práce
Krakovská 23, Košice
Termín nástupu
podľa dohody
1000 € a viac (závisí od praxe a skúseností uchádzača) + pohyblivá zložka mzdy, ktorá bude prezentovaná na osobnom pohovore uchádzačovi

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na ekonomickom oddelení hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á by bola zodpovedný/á za:
vedenie podvojného účtovníctva ( s podporou nadriadenej hlavnej účtovníčky )
spolupráca pri spracovávaní miezd
evidencia a kontrola účtovných dokladov a zmlúv
spracovanie a kontrola faktúr, dobropisov
spracovanie mesačných, kvartálnych, ročných uzávierok
spolupráca pri spracovaní daňových priznaní, výkazov pre ŠÚ
komunikácia s audítormi, úradmi a obchodnými partnermi
evidencie a archivácia dokladov

Jedná sa o prácu v úspešnej spoločnosti, ktorá pôsobí na trhu už 20 rokov a zamestnáva viac ako 140 zamestnancov v rámci celého Slovenska, ktorá hľadá nového člena tímu na ekonomickom oddelení. Ponúkame pružný pracovný čas, mimoriadne odmeny za prácu, koncoročné odmeny, teambuildingové podujatia a iné.

Ak ste zodpovedný/á, spoľahlivý/á a v podvojnom účtovníctve, máte záujem pracovať v stredne veľkej spoločnosti v tíme na ekonomickom oddelení. Viete flexibilne reagovať na akékoľvek problémy, ktoré táto oblasť práce prináša a nemáte strach zo zodpovednosti - tak ste ten správny človek. Stačí ak nám pošlete svoj životopis. Pre množstvo žiadostí budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na pohovor a otestujeme z teoretických a praktických znalosti podvojného účtovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
prax v oblasti vedenia účtovníctva
znalosť podvojného účtovníctva - výhodou ako samostatný účtovník / účtovníčka
samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť,
min. 5 roky praxe

Sme najväčšia spoločnosť v danom odvetví, zamestnávame cez 140 zamestnancov v rámci Slovenska.
Našou pracovnou náplňou je:
• Poskytovanie bezpečnostno-technických služieb, služieb technika požiarnej ochrany a pracovnej zdravotnej služby
• Poskytovanie služieb v oblasti životného prostredia a civilnej ochrany
• Zabezpečovanie lekárskych prehliadok vo vzťahu k práci
• Koordinácia BOZP na stavenisku
• Vývoj a predaj softvérových aplikácií
• Vykonávanie odborných prehliadok a skúšok vyhradených technických zariadení.
• Servis a kontrola požiarnych zariadení (hasiace prístroje, požiarne vodovody, požiarne uzávery)
• Vykonávanie všeobecných a odborných školení v oblasti BOZP
• Poskytovanie poradenstva v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a požiarnej ochrany
• Zabezpečovanie kurzov prvej pomoci

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1643317  Dátum zverejnenia: 5.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 € a viac (závisí od praxe a skúseností uchádzača) + pohyblivá zložka mzdy, ktorá bude prezentovaná na osobnom pohovore uchádzačovi