Senior Grafický dizajnér

Be Lenka s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Naša spoločnosť neustále rastie a s ňou aj náš tím. Ak máš ostrieľané grafické schopnosti a vášeň pre kreatívne projekty, máme pre teba skvelú príležitosť. Hľadáme skúseného a talentovaného Senior Grafika, ktorý sa chce zapojiť do našich projektov spojených s topánkami Be Lenka a Barebarics. Ak máš energiu, chuť a schopnosti, ktoré by nás mohli obohatiť, neváhaj a pridaj sa k nám!

​Čo ťa u nás bude čakať?​

  • ​Navrhovanie a tvorba štýlových a efektívnych grafických riešení pre marketingové kampane, reklamy a propagačné materiály.
  • Riadenie procesu tvorby grafických prác od návrhu po finálny produkt, zabezpečujúcich kvalitu a dodržiavanie časových termínov.
  • Spolupráca s tímom grafikov, poskytovanie spätnej väzby a podpora spoločného osobného a profesionálneho rastu.
  • Spolupráca s internými oddeleniami a externými partnermi na zabezpečenie súladu s požiadavkami a stratégiou spoločnosti.

Toto nie je len obyčajná ponuka práce - ponúkame ti jedinečnú príležitosť byť súčasťou šikovných ľudí a nadšencov, ktorí ti budú neustále dávať výzvy na ich prekonávanie. Máme svetové ambície a chceme aby si ich dosahoval s nami. Využi možnosť stať sa súčasťou úspešného príbehu, ktorý Be Lenka už niekoľko rokov píše.

​Teambuildingy, športové aktivity, jazykové kurzy, benefit na podporu zdravia, školenia, psychologické poradenstvo, barefoot topánky pri nástupe, zľavy na naše produkty a mnohé ďalšie vychytávky sú súčasťou našich neustále pribúdajúcich benefitov.​

Ak ťa naša ponuka zaujala, zašli nám životopis. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Creative Suite - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Figma - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

grafického dizajnu, preferované v agentúrnom prostredí

Počet rokov praxe

3

-Vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti

-Kreativita a schopnosť rýchlo reagovať na zmeny a požiadavky

-Zmysel pre detail

-Open-mind

-Odolnosť voči stresu

Venujeme sa dizajnu a výrobe exkluzívnych barefoot topánok a výrobe doplnkov na nosenie detí, ktoré distribujeme zákazníkom do celého sveta. Sme inovátori, vývojári, zlepšovatelia ľudského života. Do tradičných, rokmi overených fungujúcich vecí, vháňame tú najmodernejšiu formu. Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý robí správne veci tak, ako sa najlepšie dá. Skupina túžiaca a tvoriaca každý deň lepšiu a lepšiu firmu. Open mind je naše stredné meno a veríme v lepšie zajtrajšky pri každom jednom projekte, ktorý nás nadchne.
ID: 4784567  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac