Backend developer

Be Lenka s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 200 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buduj spolu s nami príbeh Be Lenka v celom svete a pridaj sa k nám do tímu. Programovanie je pre teba viac než len zamestnanie? Do nášho IT tímu hľadáme posilu, ktorá nám pomôže posúvať naše web aplikácie na vyššiu úroveň.

Tvojou hlavnou úlohou bude vývoj a zlepšovanie backend funkčnosti na našom e-shope belenka.com a barebarics.com. Pri práci sa budeš najčastejšie stretávať s databázami typu MySQL, MariaDB, ElasticSearch, Redis a RabbitMQ.

Budeš vytvárať rôzne microsites ako napr. Kiosk pre naše kamenné predajne, Interné nástroje typu Intranet, Reporty a ďalšie, postavené na Symfony alebo Vue.

Zdrojové kódy budeš udržiavať v prostredí GitHub a robiť code reviews a tak písať udržateľný kód.

Takisto sa budeš podieľať na inováciách softvéru, ktorý používame v rámci výrobného procesu našich produktov.

Našim kolegom budeš pomáhať pri technickom nastavení a vytváraní produktových analýz a štatistík. Ak budeš chcieť, môžeš prispieť k budovaniu technického smeru a architektúry vývoja v našom tíme.

Na tejto pracovnej pozícií ponúkame flexibilný pracovný čas a time management, ktorý si budeš riadiť sám. Takisto ti bude dovolený aj home office podľa dohody s nadriadeným.
V neposlednom rade, budeme veľmi radi, ak sa staneš členom nášho tímu a pomôžeš nám budovať úspešný svetový brand značky Be Lenka so slovenským príbehom. :-)
Tvoje nápady budú padať na úrodnú pôdu, kreativite nekladieme žiadne prekážky, sme otvorení tvorivosti a aktivite.

Nie sme IT firma ani korporát, nemáme standupy ani šprinty, pracujeme však systematicky a efektívne. Pracujeme v pokojnom prostredí, ale keď treba niečo dokončiť, tak na tom makáme. Chceme, aby e-commerce riešenie nášho e-shopu zákazníkom prinášalo pozitívnu užívateľskú skúsenosť a prispievalo k dynamike rozvoja našej značky.

Neboj sa, nie je to žiadne ďalšie klišé. Odvaha, chuť a nadšenie nás neustále poháňajú dopredu. Vďaka tomu sme sa stali svetovou firmou zo Žiliny a našu budúcnosť chceme naďalej rozvíjať s profesionálnym tímom.
Naše ciele sú ambiciózne, chceme prinášať pozitívnu zákaznícku skúsenosť, zabezpečiť dynamiku rastu nášho brandu.

Ponúkame jedinečnú príležitosť byť súčasťou šikovných ľudí a nadšencov, ktorí ti budú neustále dávať výzvy na ich prekonávanie.
Teambuildingy, športové aktivity, jazykové kurzy, benefit na podporu zdravia, školenia, koučing, psychologické poradenstvo, barefoot topánky pri nástupe a zľavy na naše produkty a mnohé ďalšie vychytávky sú súčasťou našich neustále pribúdajúcich benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP 7/8 - Pokročilý
Framework Nette, Symfony - Pokročilý
HTML, CSS (SASS preprocessor, Gulp) - Pokročilý
JavaScript/jQuery - Pokročilý
Git, GitHub - Pokročilý

- logické myslenie
- chuť neustále zlepšovať kód a učiť sa nové veci a technológie
- schopnosť samostatne a iniciatívne riešiť programátorské problémy a výzvy
- všeobecný prehľad vo web technológiách
- flexibilita pri riešení operatívnych zadaní
- komunikatívnosť slovom aj písmom

Venujeme sa dizajnu a výrobe exkluzívnych barefoot topánok a výrobe doplnkov na nosenie detí, ktoré distribujeme zákazníkom do celého sveta. Sme inovátori, vývojári, zlepšovatelia ľudského života. Do tradičných, rokmi overených fungujúcich vecí, vháňame tú najmodernejšiu formu. Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý robí správne veci tak, ako sa najlepšie dá. Skupina túžiaca a tvoriaca každý deň lepšiu a lepšiu firmu. Open mind je naše stredné meno a veríme v lepšie zajtrajšky pri každom jednom projekte, ktorý nás nadchne.
ID: 4761915  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac