Logo Be Lenka s.r.o.

Vedúca predajne barefoot obuvi

Be Lenka s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
marec 2024
1 200 EUR/mesiac+ variabilná zložka až do výšky 200 € mesačne + príplatky za odpracované víkendy podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pozitívne naladeného človeka, profesionála, ktorý bude súčasťou nášho neustále sa rozrastajúceho tímu ľudí. Človeka, ktorý má vo svojej DNA prozákaznícku orientáciu, má v sebe dušu obchodníka, je komunikatívny a akékoľvek požiadavky zákazníka vie okamžite a s prehľadom vyriešiť. V rámci expanzie hľadáme kolegov do novootvorenej predajne v Banskej Bystrici, ktorá bude v Europa Shopping Center.

Ako bude vyzerať tvoj bežný pracovný deň?
Na tejto pozícii budeš mať na starosti celkový chod našej predajne, sledovanie plnenia mesačných predajných plánov, vyhodnocovanie inventúrnych výsledkov, monitorovanie nákladov predajne, riadenie zásobovania, plánovanie pracovného času zamestnancov, organizáciu školení a motiváciu zamestnancov.

Sme jeden z najúspešnejších slovenských startupov a môžeš si s nami užiť rýchlu a hlavne progresívnu jazdu, počas ktorej budujeme z lokálnej handmade značky svetovo uznávaný brand. Sme partia nadšencov, ktorí spoločnými silami dosahujú náš úspech. Veríme, že sa u nás budeš mať dobre a budeš s nami meniť svet.

Ponúkame jedinečnú príležitosť byť súčasťou šikovných ľudí a nadšencov, ktorí ti budú neustále dávať výzvy na ich prekonávanie.
Barefoot topánky pri nástupe, zľavy na naše produkty a mnohé ďalšie vychytávky sú súčasťou našich neustále pribúdajúcich benefitov.

Ak s tebou táto pracovná príležitosť rezonuje, neváhaj a pošli nám svoj životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

- prozákaznícka orientácia
- skúsenosť s vedením menšieho predajného tímu
- flexibilita
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- open mind

Venujeme sa dizajnu a výrobe exkluzívnych barefoot topánok a výrobe doplnkov na nosenie detí, ktoré distribujeme zákazníkom do celého sveta. Sme inovátori, vývojári, zlepšovatelia ľudského života. Do tradičných, rokmi overených fungujúcich vecí, vháňame tú najmodernejšiu formu. Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý robí správne veci tak, ako sa najlepšie dá. Skupina túžiaca a tvoriaca každý deň lepšiu a lepšiu firmu. Open mind je naše stredné meno a veríme v lepšie zajtrajšky pri každom jednom projekte, ktorý nás nadchne.

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Korčeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4757106  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac