Pracovníčka/inštruktorka ženského fitnesscentra FitCurves Dúbravka

Be Bold, s.r.o.

Miesto práce
OC Saratov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovníčka/inštruktorka do ženského fitnescentra FitCurves Dúbravka!

Sme ženské fitnes s kruhovým tréningom pôsobiace od roku 2008.
Pomáhame ženám schudnúť, zlepšiť kondíciu a spevniť.
Cvičia u nás ženy všetkých vekových kategórií od 15 do 70 rokov.
Na doplnenie nášho kolektívu hľadáme aktívne ženy, ktoré majú vzťah k športu a zdravému spôsobu života.
Uvítame všetky vekové kategórie, dôraz kladieme na aktivitu a dobrý zdravotný stav.
Neprekáža nám ak nemáte doterajšie skúsenosti s prácou vo fitku .
Podmienka je, že cvičíte alebo ste bývalá aktívna športovkyňa .

Neprekáža nám ak vaša fyzička ani vzhľad nezodpovedá dokonalej žene z módnych magazínov. Dôležitejšie je, že na sebe chcete pracovať a svojimi vlastnými výsledkami motivovať naše členky pri cvičení.
Čo nám prekáža ?
Nekomunikatívnosť, lenivosť, výhovorky, žiadna skúsenosť s prácou s ľuďmi, používanie slov – nedá sa, nemôžem, nechcem .
Koho hľadáme?
Dynamické, komunikatívne a energické ženy čo neradi "sedia na zadku" a radi sa dozvedia a naučia nové veci z oblasti športu,zdravia a výživy.
Ženy, ktoré s obľubou pomáhajú druhým a sú empatické.
Ženy ktoré trvale žijú v Bratislave, preferujeme 4.obvod – Dúbravka, Lamač, Karlova Ves, Dlhé Diely, Devínska Nová Ves.

Vyžadujeme dobrý zdravotný stav, prácu s počítačom a ochotu pracovať na smeny – doobedné a poobedné od pondelka do piatka.

Ponúkame 2 možnosti práce
- možnosť privyrobenia si: 3 smeny týždenne, striedanie doobednej a poobednej od 7,30 – 12,00 a 14,30-20,00 , sobota od 8,30-12,00

- práca na 5 smien týždenne na 6-8 hodín denne, striedanie doobednej a poobednej od 7,30-15,30 a 12,00-20,00 a raz týždenne 10,00-18,00

Pracovná náplň:
Opravovanie a motivovanie žien pri cvičení na našich hydraulických strojoch, jednoduché precvičovanie kardio cvikov ( po zaškolení zvládne každá ), vedenie administratívy členiek, meranie/váženie členiek, vyhodnocovanie cvičebných výsledkov a určovanie cieľov členiek, analýzy postáv, predaj členstiev, organizovanie klubových aktivít, aktívny nábor nových členiek, vedenie dochádzky , starostlivosť o čistotu v priestoroch fitka.

Čo vám ponúkame?

Zaškolenie
Vzdelávanie sa v oblasti športu, výživy a obchodu
Dynamické pracovné prostredie
Plánovanie si práce podľa časových možností
Bezplatné členstvo vo fitnescentre a zvýhodnené pre rodinných prislušníkov
Možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Životopis posielajte na adresu [email protected]

Motivačný list veľa napovie !

Budeme kontaktovať len úspešných kandidátov. Ak sa vám neozveme do 14 dní od uverejnenia inzerátu, znamená to, že ste neboli vybraní do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálna kandidátka má:

1.Aktívne skúsenosti so športom
2.Skúsenosti s prácou s ľuďmi
3.Organizačné schopnosti
4.Je komunikatívna, samostatná, zodpovedná, flexibilná.
5.Má schopnosť motivovať ľudí a schopnosť oslovovať ženy vo fitnesscentre a aj mimo finesscentra a získať ich pre cvičenie vo FitCurves.
6.Je energická a pozitívne naladená

prevádzkovateľ ženských fitnesscentier

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1422441  Dátum zverejnenia: 13.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou