Junior účtovník

Moore BDR s. r. o., člen siete MOORE Global

Miesto práce
Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné účtovanie bežných operácií v súvislosti s vedením podvojného účtovníctva,
Riešenie náročnejších účtovných prípadov pod dohľadom Senior účtovníka,
Zabezpečenie a spracovanie podkladov podľa požiadaviek nadriadeného pracovníka, reporting,
Spolupráca pri mesačných a ročných uzávierkach spoločnosti,
Interná administratíva a procesy.

Práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti,
Možnosť odborného vzdelávania sa.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoju žiadosť a štrukturovaný životopis e-mailom na adresu: [email protected]
Do predmetu správy uveďte: JUNIOR účtovník.

Naša spoločnosť bude kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Minimálne 2roky praxe v oblasti účtovníctva,
Znalosť platnej legislatívy,
Znalosť účtovných programov Omega, Abra, Wisp sú výhodou
Samostatnosť, precíznosť a flexibilita,
Analytické a logické myslenie,
Zodpovedný prístup k práci.

Moore BDR s. r. o. je audítorská a poradenská spoločnosť, radená medzi popredné poradenské spoločnosti. Využívame výhody firemnej kultúry slovenskej rodinnej firmy a členstvo v rešpektovanej medzinárodnej sieti Moore Global. MOORE Global je jedna z najväčších medzinárodných sietí audítorských, účtovníckych a poradenských skupín s viac ako 34 000 pracovníkmi vo viac ako 522 nezávislých firmách sídliacich v 112 krajinách.
www.moore-bdr.sk
www.moore-global.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2266784  Dátum zverejnenia: 1.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou