Consultant od oddelení Auditu

BDO, spol. s r. o.

Miesto práce
Zochova 6-8, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popredná medzinárodná konzultačná spoločnosť poskytujúca auditorské, daňové, účtovnícke a poradenské služby hľadá do svojho tímu Consultanta na oddelení Auditu, ktorého náplňou práce bude:
- výkon auditu v súlade s medzinárodnými audítorskými štandardmi
- účasť na predbežných a finálnych auditoch v rôznych národných a nadnárodných spoločnostiach zostavujúcich účtovnú závierku v súlade so slovenskými účtovnými postupmi, IFRS, prípadne podľa iných skupinových pravidiel
- možnosť účasti na iných špecificky zameraných auditoch ako aj rôznych účtovno-daňových poradenských projektoch

- práca na auditoch/poradenských projektoch medzinárodných korporácií
- možnosť profesionálneho rastu
- práca v mladom kolektíve, v príjemnom prostredí medzinárodnej spoločnosti
- možnosť externých i interných školení (účasť na medzinárodných školeniach organizovaných v rámci siete BDO)
- možnosť pokračovania v štúdiu ACCA, resp. ďalšom profesnom vzdelávaní
- možnosť vyslania do zahraničia
- atraktívne platové ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas
- kvalitný sociálny program

V prípade záujmu zasielajte štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku spolu s fotkou na adresu: kariera@bdoslovakia.com
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.12.2016 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1 - 2 roky

- prax v oblasti auditu 1-2 roky v renomovanej spoločnosti
- analytické a logické myslenie
- silná orientácia na klienta
- schopnosť koordinovať a pracovať na viacerých projektov paralelne,
- schopnosť koordinovania pracovných tímov a vytvárania pozitívnej pracovnej atmosféry
- dobrý time management (schopnosť dodržiavať termíny)
- chuť neustále sa učiť nové veci
- zodpovedný prístup k práci
- dobré komunikačné zručnosti
- skúsenosti s riadením ľudí

BDO je jednou z najväčších účtovných a poradenských spoločností na svete. Poskytujeme jednotné a integrované audítorské, účtovné, daňové a poradenské služby.
Pôsobíme v 152 krajinách sveta prostredníctvom 1 328 kancelárií s viac ako 59 tisíc pracovníkmi a ročným obratom vo výške 7,022 miliardy USD. Viac informácií na www.bdoslovakia.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Zochova 6-8
811 03 Bratislava 1

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 880729   Dátum zverejnenia: 22.11.2016