Logo BDL consult, s. r. o.

Projektant TZB - zdravotechnika

BDL consult, s. r. o.

Miesto práce
Pestovateľská 2, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiac- 13 plat do výšky podľa celkového výsledku firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme projektanta zdravotnotechnických inštalácií - BIM. Náplňou práce je:
- projektovanie vnútorných rozvodov ZTI v software-i Autodesk Revit,
- práca vo väčšom tíme projektantov na zákazkách stredného a väčšieho rozsahu.

- práca na veľkých projektoch,
- práca s BIM,
- spolupráca s najväčšími stavebnými a projekčnými firmami na trhu,
- zaujímavé finančné ohodnotenie + bonusy,
- kurzy anglického jazyka na pracovisku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

TZB - zdravotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Autodest Revit - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- odbornosť
- profesionalita
- efektivita
- spolupráca

BDL consult je projekčná, konzultačná a inžinierska kancelária, ktorá poskytuje zákazníkovi komplexné riešenia v oblasti vodného hospodárstva a technických zariadení budov. Kladie silný dôraz na ekológiu, ekonomiku návrhu a technické spracovanie podľa platnej legislatívy a príslušných technických noriem.
V súčasnosti u nás pracuje 8 projektantov, spolupracujeme aj so Stavebnou fakultou. Sme členom Technickej komisie TK 1 - Vodovody a kanalizácie, Úradu pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrik Čeginik
Tel.: +421904560674
E-mail: poslať životopis
ID: 4680409  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac