Odborný predajca v predajni BEŠEŇ Dvere a Podlahy

BDAP s.r.o.

Miesto práce
OC IDEA Kamenná cesta 3, 01001 Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
05.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1200-2000 + ročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov na predajni poskytovaním odborných informácií.
Pracuje sa
pondelok až piatok od 9:00-18:00 hod a každú druhu sobotu od 9:00 -13:00 hod

Odmeňovanie od výkonu + prémie
Profesionálny prístup majiteľa k zamestnancom spoločnosti
Kariérny rast
Tímová spolupráca
Ked sa pracuje v sobotu tak je v stredu voľno a ked sa nepracuje v sobotu tak je voľný aj piatok
Neustály progres a napredovanie spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Prečítal/a si dôkladne inzerát?
Máš schopnosti ktoré požadujeme ?
Si si istý že dokážeš naplniť naše aj Tvoje očakávania?
Neváhaj a pošli životopis spolu s fotografiou a pozveme Ťa na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Drevársky a Stavbársky odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme odborného predajcu

-Ktorý je veľmi technicky zdatný a rozumie sa drevu a stavbám
-Má prácu rád je v nej tvorivý a dokáže si predstaviť predmety v priestore
-Má záujem na sebe tvrdo pracovať, rozvíjať sa a posúvať sa vpred
-Má vlastný automobil s ktorým vie ísť k zákazníkovi na zameranie v prípade potreby
-Je schopný sa naučiť nové veci a dobre im porozumieť
-Má veľmi dobré komunikačné schopnosti
-Je tímový hráč a dokáže vychádzať so šéfom a kolegami
-Chce podporovať firmu a dosahovať stanovené ciele
-Dokáže sa podriadiť a plniť príkazy nadriadeného

Predajňa BEŠEŇ Dvere a Podlahy bola založená v roku 2010 o rozlohe 116m2 . Z dôvodu potreby väčšieho vystavenia dverí a podláh sme predajňu po štyroch rokoch úspešného pôsobenia rozšírili na plochu 500m2 . Momentálne sa zaoberáme komplet interiérovými dverami a podlahami drevo , laminát a vinyl , k celému ponúkanému sortimentu vieme zabezpečiť aj komplet príslušenstvo a ponúkame komplexné služby. V budúcnosti sa plánujeme ešte viacej zväčšiť a zviditelniť a postupne sa prepracovať na firmu ktorá bude pre zákazníkov veľmi potrebná a žiadúca na trhu.
Do našej firmy hľadáme ľudí ktorí sú lojálny a podporia ju, budú spoločne s celým tímom kráčať ruka v ruke k stanoveným cieľom , majú radi vyšší štandard a chcú si splniť taktiež svoje ciele.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2898404  Dátum zverejnenia: 23.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200-2000 + ročné prémie