Junior Controller

BCSR, s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca pri projektoch tvorby controllingovo – manažérskych riešení u klienta. Nevyhnutnosťou je znalosť controllingu, tvorba budgetu, zavádzanie operatívneho controllingu, tvorba a uplatnenie strategických analýz, tvorba a uplatnenie kalkulačných systémov, účtovníctva. Znalosť tvorby finančných analýz nevyhnutnosťou. Výhodou je znalosť metodiky BSC, analýz BEP a iných. Bežnou náplňou práce je analýza potrieb klienta, návrh riešenia pre klienta, príprava dokumentácie, návrh a príprava reportingu, resp. priamy výkon činnosti ctrl u klienta. Nevyhnutnosťou je znalosť MS Excel vrátne Visual Basic. Výhodou je znalosť MS SQL jazyka, SQL Server Integration Services a SQL Server Reporting Services.

Motivujúce ohodnotenie
Prácu s najnovší-mi technológiami
Možnosť školení a získanie certifikátov
Možnosť odborného rastu
Práca v perspektívnej oblasti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
SQL - Základy
Visual Basic - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Analytické myslenie a dôslednosť
Organizačné zručnosti
Komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie
Orientácia na výsledok
Samostatnosť pri riešení úloh, systematickosť, splnenie dohodnutých úloh v stanovených termínoch
Skúsenosti s projektovým riadením výhodou
Zmysel pre tímovú prácu
Lojalita

Poradenská spoločnosť s tímom skúsených odborníkov v oblasti trvalého zvyšovania výkonnosti, inovácie riadenia, resp. krízového riadenia spoločností. Spoločnosť realizuje manažérske a controllingové projekty, M&A projekty, ako aj projekty v oblasti expertných/znaleckých služieb, transformácie majetku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 717660  Dátum zverejnenia: 31.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou