Telefonista/ka, operátor/ka

BCO media s.r.o.

Obchodná 39, 811 06 Bratislava-Staré mesto, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Bratislava, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,5€ + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahojte, do našej spoločnosti hľadáme človeka na oslovovanie potenciálnych zákazníkov.
Nástup: IHNEĎ.
Pracovná doba: 9:00-15:00
Pracovná náplň:
- Telefonovanie prideleným klientom bez preskakovania poradia
- Dohodnutie stretnutia klienta a obchodníka vo vzájomne vyhovujúcom čase
- Zapísanie dohodnutého termínu do kalendára obchodníka
- Dostatočne presne zaznačiť výsledok telefonátu
- Zaznačenie ďalšieho kroku s každým klientom
- Pravidelné vypĺňanie pridelených štatistík
- Účasť na poradách, na ktoré je prizvaný
- Dodržiavať firemné pravidlá a smernice
- Informovanie svojho nadriadeného o prípadných problémoch a potrebách
Pracovný pomer: dohodou
Mzda: 3€/ hodina + provízie

- školenia
- kolektív
- zaujímavé kontakty

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Sme obchodná, marketingová a konzultačná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti startupového a podnikateľského poradenstva v oblasti malých a strednýc . Zvyšujeme klientom zisky, tržby a nastavujeme systém. Vyhľadávame investorov a investičné príležitosti, štartujeme nové projekty a odovzdávame ich našim partnerom.
ID: 3108661  Dátum zverejnenia: 9.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5€ + provízie