Obchodný manažér

BCO media s.r.o.

Obchodná 39, 811 06 Bratislava-Staré mesto, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.06.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále rastieme a hľadáme nových šikovných kolegov do nášho dynamického tímu. Hľadáme tých najlepších na trhu a chceme, aby ste pracovali s nami a pre našich klientov. Kvalitu služieb nielen garantujeme, ale aj dodávame.

- Vyhľadávanie a manažment obchodných prípadov v realitnom segmente
- Pravidelná komunikácia a obchodné stretnutia s existujúcimi a novými klientmi
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností
- Vykonávanie obhliadok s potenciálnymi záujemcami
- Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a zastrešovanie administratívnych náležitostí
- Koordinácia a dohľad nad potrebnou zmluvnou dokumentáciou, spolupráca s najväčšími odborníkmi v realitnom segmente
- Spolupodieľanie sa na tvorbe produktového portfólia a poskytovanie komplexného klientskeho servisu

- Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej realitnej spoločnosti, ktorá je aktívnym členom realitných asociácii a združení
- Flexibilný pracovný čas
- Zaujímavý nástupný plat + progresívne odmeňovanie v závislosti od výkonu
- Možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- Príjemný kolektív a zaučenie skúseným a úspešným maklérom

Pre nášho klienta z realitného biznisu hľadáme šikovných obchodníkov. Spoločnosť má veľké plány a potrebuje správnych ľudí na ich realizáciu a samozrejme aj na rozvoj ďalších podnikateľských aktivít. Buďte pripravení na náš telefonát a osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Silná orientácia na výsledky, ktoré budú patrične odmenené
- Výborné zvládnuté komunikačné zručnosti a cit pre obchodovanie
- Skúsenosti v obchode sú nevyhnutné
- Chuť patriť medzi najlepších na trhu

Sme obchodná, marketingová a konzultačná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti startupového a podnikateľského poradenstva v oblasti malých a strednýc . Zvyšujeme klientom zisky, tržby a nastavujeme systém. Vyhľadávame investorov a investičné príležitosti, štartujeme nové projekty a odovzdávame ich našim partnerom.
ID: 3036877  Dátum zverejnenia: 28.4.2017