Obchodno-technický zástupca BC TORSION spol. s r.o., Groupe DIRICKX

BC TORSION spol. s r.o.

Štverníky 662, 90613 Brezová pod Bradlom, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o pracovnom mieste:
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- predaj a riadenie montáží oplotení a brán
- manažovanie a technický dozor v priebehu realizácie projektov
- príprava cenových ponúk
- starostlivosť a rozvoj spolupráce s existujúcimi zákazníkmi
- poradenstvo pri výbere produktov
- administratívne činnosti, pravidelný reporting,

- 13. plat
- služobné auto, telefón a notebook

V prípade záujmu pošlite životopis v slovenskom jazyku na adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

- technické vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosti a prehľad v oblasti stavebných výrobkov na slovenskom trhu
- prax v predaji a montáži stavebných výrobkov min. 3 roky vítaná
- výborné komunikačné, organizačné a plánovacie zručnosti
- spoľahlivosť, zodpovednosť a samostatnosť
- flexibilita, strategické a koncepčné myslenie
- schopnosť čítať stavebnú technickú dokumentáciu
-vodičský preukaz skupiny „B“

BC TORSION spol. s r.o. Je dcérskou spoločnosťou DIRICKX Groupe France. Na slovenskom trhu pôsobí už od roku 1991.

BC TORSION spol. s r.o - obchodná spoločnosť ktorá dodáva a exportuje širokú škálu plotov (pletené, zvárané), bráničiek, brán (aj motorizovaných), stĺpikov a rôznych doplnkov v širokej škále farieb RAL. Spoločnosť sa zaoberá predajom výrobkov materskej firmy DIRICKX (zvárané panely, tyčové plotové dielce, okrasné ploty, bezpečnostné ploty a doplnky, stĺpiky, brány a doplnky).

BC TORSION - kladie veľký dôraz na kvalitu výrobkov i poskytovaných služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2914524  Dátum zverejnenia: 31.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou