Elektrikár - Rakúsko

Bc. Tomáš Daniška - LABORA

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
10-12€/hod. brutto + diéty ca 40/deň netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce: rôzne elektroinštalačné a elektromontážne práce - závisí od konkrétnej ponuky.

Montáž rozvádzačov (Schaltschranksbau), montáž a demontáž elektrických systémov, kabeláže, priemyselné elektroinštalácie, práce vo výške,elektroinštalácie v obytných domoch a priemyselných stavbách, práca podľa plánov, sekanie drážok, ťahanie káblov, montáž rozvodných skríň...

- hlavný pracovný pomer (zmluva na dobu neurčitú/6 mesiacov - podľa ponuky)
- zmluva s rakúskym zamestnávateľom
- sociálne a zdravotné poistenie v Rakúsku
- 25 dní platenej dovolenky
- ubytovanie zabezpečené
- bez sprostredkovateľského poplatku!

Životopis v nemeckom jazyku zasielajte na [email protected].

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Nemecká pracovná agentúra zamestnávajúca pracovníkov najmä v elektrotechnickom odvetví.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vzdelanie v odbore (Elektrotechnik, Elektrikár, Elektromechanik, Mechatronik, ...)
- prax zo zahraničia (Rakúsko/Nemecko/Švajčiarsko) vítaná
- vodičský preukaz a vlastné auto
- jazykové požiadavky: aktívna nemčina

Personálna agentúra LABORA sa zameriava na sprostredkovanie zamestnania a študijných pobytov do krajín EÚ, najmä Nemecka a Rakúska. Našim cieľom je poskytovať kvalitné služby, s ktorými budú zamestnávateľ, ako aj zamestnanec spokojný.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1904295  Dátum zverejnenia: 20.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10-12€/hod. brutto + diéty ca 40/deň netto