Zdravotná sestra - Švajčiarsko

Bc. Tomáš Daniška - LABORA

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v nemocniciach a klinikách vo Švajčiarsku.

Zmluva so švajčiarskym zamestnávateľom, hlavný pracovný pomer, plný úväzok.

- motivačné finančné ohodnotenie
- zmluva na dobu neurčitú priamo so švajčiarskou nemocnicou
- moderné vybavenie pracoviska
- asistencia pri vybavovaní administratívnych formalít, ako aj pri relokácii
- pomoc a podpora zo strany zamestnávateľa počas pracovného úväzku
- bez sprostredkovateľského poplatku

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš profesný životopis v nemeckom jazyku a kópiu diplomu na: [email protected].

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Nemocnice a kliniky v nemecky hovoriacich častiach Švajčiarska.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené VŠ štúdium I./II. stupňa
- znalosť nemeckého jazyka min. na úrovni B2 + certifikát
- prax min. 2 roky výhodou
- chuť pracovať a žiť v zahraničí

Personálna agentúra LABORA sa zameriava na sprostredkovanie zamestnania a študijných pobytov do krajín EÚ, najmä Nemecka a Rakúska. Našim cieľom je poskytovať kvalitné služby, s ktorými budú zamestnávateľ, ako aj zamestnanec spokojný.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1899621  Dátum zverejnenia: 15.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou