Zdravotná sestra Nemecko - Mníchov

Bc. Tomáš Daniška - LABORA

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
1800 EUR/mesiac, 1800€ netto/mesiac + príplatky + ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu :

- nemocnice
- penzióny pre seniorov
- Mníchov a okolie

Druh pracovného pomeru :

- práca na TPP na dobu neurčitú
- zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- zdravotné a sociálne poistenie v Nemecku

Pracovná doba :

- podľa rozpisu služieb
- 152 hodín/mesačne
- možnosť práce na turnus: 1 mesiac práca + ca 1 týždeň voľno alebo 3 mesiace práca + 1 mesiac voľno
- možnosť nadčasov platených extra – podľa potreby zamestnávateľa
- možnosť krátkodobého úväzku (3-6 mesiacov, cez prázdniny a pod.)

Plat :

- 1800€ netto/mesiac + príplatky + ubytovanie zdarma
- ak ešte nemáte Anerkennung (uznanie vzdelania), zamestnávateľ Vám ho pomôže vybaviť, dovtedy môžete pracovať v Altenpflegeheime ako Pflegekraft – 1300€ netto/mesiac + príplatky + ubytovanie zdarma

- príjemné pracovné prostredie
- individuálny prístup k zamestnancovi
- zdravotné a sociálne poistenie v Nemecku hradí zamestnávateľ
- Weinachtsgeld, Urlaubsgeld
- 24 dní platenej dovolenky
- 184€ príspevok na každé dieťa
- pracovný odev zabezpečený zamestnávateľom
- všetky formality vybavuje zamestnávateľ

Životopisy v nemeckom jazyku s fotografiou, preklad maturitného vysvedčenia a prípadné referencie zasielajte na [email protected].

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním zdravotnej starostlivosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- mierne pokročilá/pokročilá znalosť nemeckého jazyka
- ukončené vzdelanie s maturitou v odbore Zdravotná sestra/Zdravotnícky asistent
- vítané aj absolventky/absolventi
- referencie výhodou
- spoľahlivosť, dôslednosť, pozitívny prístup k práci
- chuť pracovať a žiť v zahraničí

Personálna agentúra LABORA sa zameriava na sprostredkovanie zamestnania a študijných pobytov do krajín EÚ, najmä Nemecka a Rakúska. Našim cieľom je poskytovať kvalitné služby, s ktorými budú zamestnávateľ, ako aj zamestnanec spokojný.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1872198  Dátum zverejnenia: 18.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 EUR/mesiac, 1800€ netto/mesiac + príplatky + ubytovanie zdarma