Partia 5 železobetonárov Nemecko

Bc. Tomáš Daniška - LABORA

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1785 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsenú partiu 5 železobetonárov do Nemecka. Podmienkou je skúsenosť s výrobou betónových prefabrikátov min. 1 rok. Jeden z partie musí ovládať nemecký jazyk slovom a písmom (čítanie plánov v nemčine), u ostatných členov partie nie je znalosť nem. jazyka podmienkou. Vyučenie v odbore (stavebníctvo) podmienkou u všetkých členov partie.

Náplň práce: kompletná výroba železobetónových dielcov pre priemyselnú výrobu haly. Šalovanie podľa plánov, betónovanie.

Miesto práce: Bad Oeynhausen, Nemecko.

Plat: 8,50€/hod. pri 40 hodinách do týždňa, nadčasy platené +25%
Pracovná doba: 200 hod./mesiac

Dlhodobá práca, skúšobná lehota 6 mesiacov.

- hlavný pracovný pomer (zmluva na dobu neurčitú)
- zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- sociálne a zdravotné poistenie v Nemecku
- pomoc pri hľadaní ubytovanie
- bez sprostredkovateľského poplatku!

Životopisy v nemeckom jazyku posielajte na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou železobetónových prefabrikátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- vzdelanie v odbore (stavebníctvo) u všetkých členov partie
- prax s výrobou betónových prefabrikátov min. 1 rok
- vodičský preukaz + vlastné auto
- jazykové požiadavky: aktívna nemčina u jedného člena partie

Personálna agentúra LABORA sa zameriava na sprostredkovanie zamestnania a študijných pobytov do krajín EÚ, najmä Nemecka a Rakúska. Našim cieľom je poskytovať kvalitné služby, s ktorými budú zamestnávateľ, ako aj zamestnanec spokojný.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1865255  Dátum zverejnenia: 11.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1785 EUR/mesiac