Farmaceut/ka – Nemecko

Bc. Tomáš Daniška - LABORA

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
3200 - 4000 EUR/mesiac, nástupný plat od 3200€ brutto (ca 2200€ netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v lekárni v Nemecku. Rôzne lokality v Nemecku, väčšinou sa jedná o menšie mestá. Zmluva priamo s nemeckou lekárňou.

- príjemné pracovné prostredie
- individuálny prístup k zamestnancovi
- 33 dní platenej dovolenky!
- 13. plat
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- pomoc so zapracovaním sa do nemeckého lekárenského systému Apothekensystem
- v prípade, že má kandidát/ka deti, zabezpečenie škôlky alebo jaslí
- bez sprostredkovateľského poplatku

Životopisy v nemeckom jazyku s fotografiou a vysokoškolský diplom zasielajte na : [email protected].

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Zmluva priamo s nemeckou lekárňou, rôzne časti Nemecka.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť nemeckého jazyka na úrovni B2 (+ certifikát)
- ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore Farmácia
- vítané aj absolventky/absolventi
- spoľahlivosť, dôslednosť, pozitívny prístup k práci
- chuť pracovať a žiť v Nemecku

Personálna agentúra LABORA sa zameriava na sprostredkovanie zamestnania a študijných pobytov do krajín EÚ, najmä Nemecka a Rakúska. Našim cieľom je poskytovať kvalitné služby, s ktorými budú zamestnávateľ, ako aj zamestnanec spokojný.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1715368  Dátum zverejnenia: 15.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3200 - 4000 EUR/mesiac, nástupný plat od 3200€ brutto (ca 2200€ netto)