Čašník / čašníčka - Kellner / Kellnerin v hoteloch v Rakúsku, Nemecku a Taliansku

Bc. Peter Fabšík - Hotelteam agency

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Taliansko
Termín nástupu
December 2015
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca čašníka/čašníčky v hoteli alebo reštaurácií
Jedná sa o obsluhu hostí (polpenzia alebo ala card) ako:
-samostatný čašník
-pomocný čašník
-vrchný čašník...
Práca sa vykonáva hlavne v Rakúsku alebo severnom Taliansku poprípade Nemecku.
V ponuke sú sezónne práce teda zima 2015/2016.
V práci je možné bez obmedzenia pokračovať počas nasledujúcich sezón, alebo na dobu neurčitú.
Všetko závisí na Vašich zručnostiach a úrovni nemeckého jazyka.

Ponúkame Vám:

-pracovnú zmluvu priamo so zamestnávateľom
-zdravotné a sociálne poistenie v príslušnej krajine, s tým spojenú bezplatnú zdravotnú starostlivosť
-ubytovanie zdarma
-strava zdarma
-žiadne skryté poplatky
-pracovné ohodnotenie podľa zákonov príslušnej krajiny
-nárok na dovolenku poľa zákonov príslušnej krajiny
-pomoc pri zabezpečení dopravy
-konzultácie, poradenstvo

V prípade záujmu o uvedené pracovné pozície je potrebné poslať profesný životopis v nemeckom jazyku a fotku záujemcu o prácu e-mailom na adresu: [email protected]

Agenúra Hoteleam odpovedá e-mailom každému od ktorého obdrží životopis a informuje ho o registrácii, o možnostiach sprostredkovania a ponukách práce. Uchádzačov, ktorí svojou praxou a znalosťou jazyka vyhovujú požiadavkám kontaktujeme aj telefonicky.

Agentúra Hotelteam si účtuje poplatok za informačno-poradenský servis vo výške od 200 do 300 EUR.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotely a reštaurácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou prijatia je znalosť nemeckého jazyka aspoň na komunikatívnej úrovni a skúsenosti so žiadanou prácou v odbore gastronómia, hotelierstvo, aspoň jednu sezónu (3-4 mesiace).

Sme pracovná a personálna agentúra, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce v nemecky hovoriacich krajinách. Naša agentúra sa špecializuje výlučne na hotelierstvo a gastronómiu.

Za základ považujeme spoluprácu s Rakúskom. Práve v týchto krajinách sa cestovný ruch vyvinul na najvyššiu Európsku úroveň.

Našou úlohou je zamestnávateľom poskytnúť čo najkvalifikovanejší personál a zamestnancom čo najprijateľnejšie pracovné podmienky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2129907  Dátum zverejnenia: 3.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 2000 EUR/mesiac