Bankový poradca

Bc. Dušan Hatala

Miesto práce
Lichnerova 33, 90301 Senec, okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci realizácie stratégie Raiffeisen banky hľadáme akčného kolegu s obchodným zmýšľaním. V náplni práce je:

aktívny predaj bankových produktov prostredníctvom dohodnutých stretnutí

telefonické oslovovanie klietov

kreatívne hľadanie možností oslovenia klientov

účasť na akvizíciách a eventoch organizovaných pobočkou

servis a starostlivosť o existujúcich klientov

Zaujímavá práca na hlavný pracovný pomer
Príjem zohľadňujúci individuálne výsledky
Bezplatné tréningy a školenia zamerané na profesijný rozvoj

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vhodný uchádzač:

je súťaživý a zameraný na dosahovanie cieľov

má dobré predajné, komunikačné a obchodné zručnosti

dokáže pohotovo argumentovať

má pozitívny prístup k ľuďom a k hľadaniu riešení

má profesionálne a dôveryhodné vystupovanie

Bc. Dušan Hatala - majiteľ franchisingovej licencie Raiffeisen Banky pre Senec.
Raiffeisen banka je banka s ľudskou tvárou, ktorá sa na Slovensku opiera o vyše 125 ročnú tradíciu v poskytovaní bankových služieb najsilnejšej rakúskej bankovej skupiny RZB Group. Na Slovensku je Raiffeisen banka od novembra 2012 a od vtedy rozširuje svoju sieť pobočiek, ktoré sú výnimočné franchisingovým konceptom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1934072  Dátum zverejnenia: 21.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 EUR/mesiac