Oracle PL/SQL developer - konzultant

BBI Int., a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PL/SQL developer pracuje ako člen tímu a jeho úlohou je spolupracovať na vývoji, údržbe a programovaní databázových aplikácií a informačných systémov a aktívne sa zapájať do riešenia technických problémov v spolupráci s angažovanými osobami.

Medzi jeho zodpovednosti patrí:
- programovanie (PL/SQL), vývoj novej funkcionality
- konfigurácia a úprava systémov podľa vytvorených špecifikácií
- spolupráca na analýze funkčných požiadaviek, návrhy na riešenie nového designu
- tvorba softvérovej dokumentácie, reporting
- spolupráca pri podpore a údržbe existujúceho riešenia a testovaní vybraných častí systému

- Snažíme sa čo najlepšie zachovať prostredie vzájomnej podpory a zároveň udržať individuálne charakteristiky každého člena tímu.
- Práca v tíme na lokálnych aj medzinárodných projektoch v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií a automobilového priemyslu.
- Možnosť cestovať po celej strednej Európe.
- Neustále zvyšovanie odbornosti a kvalifikácie prostredníctvom školení, seminárov a konferencií.
- Rast kariéry v smere, aký si vyberiete (manažérsky, odborný, ...).
- Atraktívny plat a ďalšie výhody.

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí v najväčšej miere zodpovedajú požadovanému profilu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Oracle PL/SQL - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Oracle Database - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s testovaním UT/ UAT
- analytické myslenie, samostatnosť a sertivita pri riešní problémov
- výhodou skúsenosti s webservice, XML a ETL

BBI International je popredným dodávateľom poradenských služieb nielen v oblasti Business Intelligence a Automotive v strednej Európe. Našimi hlavnými kompetenciami sú:
- Production Line Design,
- Industrial Engineering,
- Engineering Design,
- Building Design,
- Digital Factory,
- Simulations.

Viac informácií na www.bbi-intl.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1947795  Dátum zverejnenia: 20.4.2015