Advokátsky koncipient

BBH advokátska kancelária, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Staré mesto, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súdne vymáhanie pohľadávok – riadenie celej agendy

- rôznorodá náplň práce
- pracovisko v centre Bratislavy
- zodpovedajúce platové ohodnotenie
- orientácia na výsledok a aktívny prístup k práci
- zaujímavá a zodpovedná práca
- podpora osobného a profesijného rastu

Medzinárodná advokátska kancelária pôsobiaca v oblasti najmä obchodného práva hľadá do radov svojich zamestnancov spoľahlivého, flexibilného a ústretového advokátskeho koncipienta so záujmom o osobný a profesionálny rast a vzdelávanie sa.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis a motivačný list v slovenskom jazyku.

Vzhľadom na veľké množstvo prijatých životopisov budeme odpovedať a kontaktovať len kandidátov, ktorí budú spĺňať požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť obchodného a občianskeho práva, najmä Občianskeho zákonníka, Zákona o ochrane spotrebiteľa, Občianskeho súdneho poriadku, Exekučného poriadku
- znalosť cudzieho jazyka výhodou
- komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, odolnosť voči stresu a vysoké pracovné nasadenie

BBH advokátska kancelária, s.r.o. je renomovaná advokátska kancelária, ktorá je súčasťou etablovanej a prosperujúcej siete advokátskych kancelárií BBH. V súčasnej dobe BBH pôsobí, okrem Slovenskej republiky, aj v Českej republike v Prahe ako BBH, advokátní kancelář, s.r.o.
Našimi hodnotami sú tímový duch, profesionalita a proklientsky orientovaný prístup. "Úspechy našich klientov hovoria za nás".
Ak máte záujem zapojiť sa do tímu, kde sú medziľudské vzťahy rovnako dôležité ako profesionalita, kontaktujte nás na: [email protected] alebo na telefónnom čísle +421-2-208 610 20.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1186270  Dátum zverejnenia: 24.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou