Obchodný zástupca

BBD Pro s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.05.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Plat dohodou, fix + provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie zákazníkov, zákaznícky servis, vytváranie cenových ponúk, realizácia obchodu.

Flexibilný pracovný čas, neobmedzená výška provízie obratu.

Využite príležitosť budovať obchodný tím spoločnosti BBD Pro a možnosť karierneho rastu.

V prípade záujmu zašlite váš životopis v slovenskom jazyku na [email protected] priložené foto výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť, obchodné ručnosti, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, samostatnosť, skúsenosti s predajom ochranych pracovných prostriedkov výhodou, živnosť a vlastný automobil výhodou

Spoločnosť BBD Pro ako prvá prináša na slovenský trh pracovné rukavice švédskej značky TEGERA a je autorizovaný dovozca a predajca pracovnej obuvi značky JALAS, ktorá je už viac ako 90 rokov lídrom v Škandinávií a ostatných krajinách západnej Európy.
ID: 1692525  Dátum zverejnenia: 18.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat dohodou, fix + provízia z predaja