Nemáš zkušenost s CNC, ale praxi ve výrobě ano? Nastartuj svou kariéru a staň se: seřizovačem a operátorem CNC strojů

BBA HRANICE, spol. s r.o.

Bělotín 287, 753 64 Bělotín, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Okres Přerov, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Dle profilu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nemusíte se bát, rádi Vás zaučíme:
- 2strojová obsluha CNC strojů
- nachystání stroje a příprava nástrojů
- odjetí kusu, jeho závěrečné změření pomocí měřidel

Zaměstnanecké výhody, benefity

Cestu do práce i oběd Vám výrazně zlevníme (příspěvek na dopravu a stravu)
- měsíční odměny
- kvartální absenční příplatek
- pololetně vyplácený 13. plat
- pitný režim na pracovišti (voda, soda, káva, čaj, čokoláda)
- příspěvek na penzijní pojištění
- až 24 dní dovolené
- každou středu ovoce na pracovišti zdarma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- technické myšlení
- zručnost
- ochota pracovat na třísměnný provoz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BBA je předním výrobcem mobilních čerpadel. Naše řešení čerpadel Vám nabízí nejnižší náklady na používání a také jedinečnou spolehlivost.
V České republice nás najdete jako BBA HRANICE v Bělotíně v Olomouckém kraji. Naše profesionální týmy a partnery, kteří Vám nabízejí vynikající výrobky a stálou podporu, ale najdete po celém světě.
Náš moderní výrobní závod v Bělotíně se rozprostírá na ploše více, než 2 000 m² a zaměstnává 85 zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2756253  Dátum zverejnenia: 16.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dle profilu