Dentálny hygienik/hygienička v Bratislave

Bayhill, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dentálneho hygienika/hygieničku - vhodné aj pre absolventov/absolventky na trvalý pracovný pomer alebo živnosť.
Zamestnanecké výhody: benefitný systém, pravidelné školenia, pracovný odev, špičkové vybavenie ambulancie, firemné večierky a cestovateľské zážitky
Mzda: 2700eur/brutto + odmeny

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

dentálna hygiena

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Bayhill s.r.o sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti dentálnej hygieny a bielenia zubov. Sme mladá firma, ktorej cieľom je zodpovedne pristupovať k pacientovi, poskytovať prvotriedne služby v danom obore a neustále poskytovať vzdelanie a rast svojim zamestnancom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4713417  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac