Dentálna hygienička / hygienik

Bayhill, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš za sebou štúdium dentálnej hygieny ?
Nepodceňuješ profesionalitu?
Chceš sa realizovať a vzdelávať vo svojom obore?
Hľadáš miesto, kde budeš chodiť do práce s radosťou a bez zbytočných stresov?

V tom prípade si na správnom mieste :)

Nakoľko sa rozrastáme, ponúkame voľné pozície v novootvorených klinikách Dental Brothers s možnosťou okamžitého nástupu, s dobrým platom a kariérnym rastom. Výmenou za to, žiadame milú, veselú osobu, tímového hráča, ktorý má chuť pracovať a neustále sa vzdelávať.

Náplň práce:
- edukácia pacientov o správnom čistení zubov a ústnej dutiny.
- edukácia pacientov o správnej výžive.
- dodržiavanie diagnosticko- liečebného plánu.
- odstraňovanie zubného kameňa pomocou ultrazvuku a ručných nástrojov.
- odstraňovanie pigmentov pomocou airflow.
- čistenie a sterilizácia nástrojov.
- vedenie zdravotnej dokumentácie pacientov.
- komunikácia s recepčnou.
-práca v pobočke DentalBrothers(www.dentalbrothers.sk)-OC CENTRÁl

- vzdelávanie hradené firmou.
- pracovný odev.
- pravidelné finančné bonusy.
- teambuildingy.
- skvelé pracovné prostredie, kde hlavným heslom je: "kde je vôla, tam je cesta" :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Bayhill s.r.o sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti dentálnej hygieny a bielenia zubov. Sme mladá firma, ktorej cieľom je zodpovedne pristupovať k pacientovi, poskytovať prvotriedne služby v danom obore a neustále poskytovať vzdelanie a rast svojim zamestnancom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2979763  Dátum zverejnenia: 21.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500